Dziennik singielki

Dziennik singielki

Autor: Małgorzata Mroczkowska

Julia ma niecałe trzydzieści lat. kochających przyjaciół i pecha w miłości. Jest singielką z wyboru… nawet jeśli to nie ona tego wyboru zawsze dokonuje. 

Nie jest tytanem pracy – przychodzi ostatnia. wychodzi pierwsza. czasami również w środku dnia. Jej życie kręci się wokół trzech niezwykle ważnych kwestii: miłości. jedzenia i zakupów.

Gdy już wydaje się. że z pomocą Julii przyjdą aplikacje randkowe. okazuje się. że facet idealny dla niej nie istnieje. Wszyscy mężczyźni albo nie chcą kontynuować znajomości. albo zbyt szybko dążą do celu. albo mają:

• żony

• kochanki

• żony i kochanki

• żony. kochanki i na dodatek proponują sponsoring

Jak znaleźć faceta w tym zwariowanym świecie?!

Dzięki

29.9: https://woblink.com/ebook/rejs-po-szczescie-sarnowska-katarzyna-152031u

Cena:


Jomswiking

Autor: Bjørn Andreas Bull-Hansen

Nordycka saga o niewolniku rzuconym w wir potyczek między królami północy.

Dwunastoletni Torstein. syn Tormoda. mieszka tylko z ojcem. Jego matka nie żyje. a starszy brat Bjørn zaginął podczas wyprawy na zachód. Pewnego dnia wioska Torsteina zostaje zaatakowana. jego ojciec zamordowany. natomiast chłopak zakuty w łańcuchy trafia do niewoli. Ross. okrutny dowódca najeźdźców. sprzedaje go szkutnikowi Halvdanowi.

Początkowo Torstein pomaga Halvandovi. jednak w skutek dramatycznych wydarzeń. podejmuje ryzykowną decyzję o ucieczce. Postanawia odnaleźć zaginionego brata i rusza na południe. Jego przeznaczenie nieubłaganie popycha go w stronę Jomsborga – legendarnej osady w krainie Wendów. Mieszkający w niej nieustraszeni wojownicy są równi i wolni. Codziennie ćwiczą mordercze umiejętności. by stawiać czoła wrogom. W Jomsborgu nie ma kobiet. a nieliczni. którym mimo bitew udało się dożyć starości. w spokoju czekają na śmierć. Torstein Tormodson stanie się jednym z nich – dzikim i wyjętym spod prawa jomswikingiem. który nie lęka się nikogo.

Bjørn Bull-Hansen – bestsellerowy norweski pisarz. Sławę przyniosła mu saga o jomswikingach. w której płynnie połączył fikcyjne postaci z historycznymi wydarzeniami. Jomswiking to pierwsza część cyklu.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99impoderabilia, www 1944 waw pl, łukasz wierzbicki afryka kazika, kolorowanka logopedyczna, przepisy dla diabetyków książka pdf, żona szejka, książki epub, content marketing książka, zło w popkulturze, stanisław rembek w polu, sęk psychologia kliniczna, małgorzata halber "najgorszy człowiek na świecie", testy z anatomii, krystyna koziołek, szeptem becca fitzpatrick pdf, złączeni zemstą pdf doci, na dworze króla artura, reglamentowana rewolucja, addicted._tom_1._podwojna_namietnosc, kuba wojewódzki audiobook, ochroniarz meg adams…