Stowarzyszenie leworęcznych

Stowarzyszenie leworęcznych

Autor: Håkan Nesser

Marten Wincekelstroop i Rejmus Fiste to najlepsi przyjaciele. W pierwszej klasie szkoły podstawowej w małym miasteczku Oösterby zakładają Stowarzyszenie Leworęcznych. Ponad dwadzieścia lat później płonie doszczętnie stary pensjonat. Giną ludzie. Oba wydarzenia mają ze sobą jakiś związek. jednak nie przeżył nikt. kto mógłby wyjaśnić. co się stało. Prawie nikt.

Minęło już piętnaście lat od ukazania się ostatniej powieści z cyklu. którego bohaterem jest komisarz policji Van Vetereen. Ostatnia powieść z serii o komisarzu Gunnarze Barbarottim ukazała się sześć lat temu. W „Stowarzyszeniu leworęcznych” spotykają się po raz pierwszy. Ale czy ostatni?

Nesser. autor kilkudziesięciu poczytnych powieści. z których część została sfilmowana przez szwedzką telewizję. powraca z kolejną intrygującą zagadką.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Rhett. Jak poderwać drania? Tom 3

Autor: Sara Ney

Rhett Rabideaux ma jasny cel – zostać mistrzem zapasów i pokonać starych wyjadaczy. Mimo trudności. jakie stawia przed nim los. dołącza do drużyny uniwersyteckiej i skupia się na treningach.

Jednak nowi koledzy z ekipy nie dadzą się tak łatwo zdetronizować. Na szacunek i uznanie trzeba sobie zapracować inaczej. Na wszystkich korytarzach rozwieszają kompromitujące ulotki z numerem telefonu Rhetta i informacją. że szuka panienki do zaliczenia.

Ku swojemu zaskoczeniu Rhett otrzymuje odpowiedź na ogłoszenie od Laurel. najpiękniejszej studentkina uczelni. Początkowo dziewczyna chce się z nim tylko droczyć. ale z czasem zauważa. że coraz bardziej lubi jego towarzystwo.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9maria simma uwolnijcie nas stąd pdf, z miłości to współczuję, słownik portugalsko polski z wymową, nesbo książki, opowieść podręcznej lubimy czytać, upiorny legat, mrozu napad mp3, niegrzeczne dziewczęta, strategie szachowe, anna kamińska książki, urodzeni biegacze pdf, trzeci klucz jo nesbo, blog hanny bakuły, przetrwac belize, enklawa audiobook chomikuj, żona między nami, jan mertka, aaron brat mojżesza, uratuj mnie guillaume musso…