ISBN

ISBN

9788395061097: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/zaginiony-stradivarius-john-m-falkner-tomasz-chyrzynski-katarzyna-kocma-joanna-widomska-143156u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788378599210: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/prawnicy-lilianna-garden-142620u

Cena:


Gra na cztery

Autor: Hanna Cygler

Dobrze nastrojone emocje.

Wirtuozerska gra na instrumencie niekoniecznie się przekłada na biegłość w sztuce życia. Przekonują się o tym bohaterki powieści: dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii. menedżerka kwartetu smyczkowego i dziennikarka.

Trudne relacje z mężczyznami. toksyczne związki rodzinne. mroczne tajemnice. rywalizacja z kolegami muzykami. którzy nie przebierają w środkach. by dostać się na muzyczny top – zajmowanie się na co dzień kulturą wysoką nie chroni przed takimi problemami. Czy sobie z nimi poradzą? Gra na cztery. współczesna powieść obyczajowa. w charakterystyczny dla autorki lekki sposób – momentami zabawny. to znowu wzruszający – opowiada o życiowych i emocjonalnych sprawach kobiet. które żyją nie tylko muzyką.

Wyda: REBIS

Cena: 32.9


Mroczna miłość. Mroczne światło. Tom 1

Autor: T. M. Frazier

Debiut literacki T.M. Frazier w końcu w Polsce!

Jake jest mrocznym. tajemniczym. wytatuowanym i bardzo niebezpiecznym motocyklistą. od którego ktoś taki jak 17-letnia Abby powinien trzymać się z daleka. Jednak dziewczyna wbrew pozorom nie jest taka niewinna. jak mogłoby się wydawać. a życiowe doświadczenia sprawiły. że niełatwo ją złamać.

Jake i Abby poznają się w dziwnych okolicznościach. Ona spędza noc w samochodzie swojej zmarłej babci na złomowisku. a on no cóż. robił to. co zdarzało mu się dosyć często. spędzał czas… w towarzystwie.

Oboje noszą w sercach ciemność. oboje przekonali się. że mogą liczyć tylko na siebie i oboje odkryją smak pierwszego prawdziwego uczucia. które narodzi się… w mroku.

Historia. niepokornego. niebezpiecznego zabó

:

Cena:


Tłuczki

Autor: Wiśniewska Katarzyna

Powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym. Wincenty Kazalicz to emerytowany pracownik Politechniki Wrocławskiej. projektował mosty kolejowe. Niegdyś był zapalonym turystą dzielącym góry na setki małych paseczków. a także wielbicielem osobliwie przyrządzanego tatara. Czytelnik pozna losy rodziny Kazaliczów – córki Wincentego Marii. wnuczki Łucji i drugiego zięcia Andrzeja. byłego księdza.

„…ważny. bo dotykający sedna. głos w sprawie władzy. rodziny. przemocy. patriarchatu i KościołaKościoła.

Wchodząc w świat Tłuczków. […] długo ulegamy złudzeniu. że Wiśniewska leciutko zaledwie dotyka wymienionych tematów. To zmyłka: przemilczenia są celowe. a fragmentaryczność narracji to przemyślana strategia. Autorka konsekwentnie. krok po kroku. buduje duszny klimat. żebyśmy na sam koniec

20: https://woblink.com/ebook/lekcje-kwitnienia-katarzyna-pochmara-balcer-144004u

Cena:wszystkie kwiaty alice hart, tylko dla ciebie pdf vi keeland, księżniczka na ziarnku grochu tekst, jarosław balon, lukier ksiazka, darmowe ebooki pdf, adaptowana aktywność fizyczna, błękitny umysł, haylen beck, isfp osobowość, j. sztumski wstęp do metod i technik badań społecznych, kodeks wyborczy pdf, dary niedoskonałości, przedsiębiorcze państwo, lista grundmanna, józef naumowicz, aleksandra michalak, rynek książki w polsce 2016 pdf, walter sonnenbruch…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin