17 podniebnych koszmarów

17 podniebnych koszmarów

Autor: Stephen King

Zapnijcie pasy. przed wami lot pełen koszmarów wybranych dla was przez Stephena Kinga i Beva Vincenta. Pasjonująca antologia. lektura w sam raz na lotnisko bądź do samolotu. zawierająca między innymi nowe opowiadania Joe Hilla i Stephena Kinga. Stephen King napisał także przedmowę i wprowadzenia do wszystkich utworów.

Stephen King nie znosi latać. I wraz ze współredaktorem. Bevem Vincentem. pragnie podzielić się tym strachem przed lataniem z wami.
Witajcie w ’17 podniebnych koszmarach’. antologii opowiadającej o nieszczęściach. które mogą was spotkać. kiedy jesteście jedenaście kilometrów nad ziemią i pędzicie z prędkością ponad ośmiuset kilometrów na godzinę. zamknięci w metalowej rurze (jak – brrr! – w trumnie) z około setką obcych ludzi. To książka o wszelkich zdarzeniach mogących zmienić waszą podróż po przyjaznym niebie w horror. w tym także takich. których dotąd nawet sobie nie wyobrażaliście… ale o których teraz już nie będziecie mogli przestać myśleć. gdy następnym razem wsiądziecie do samolotu i oddacie swój los w ręce obcego człowieka.

Antologia zawieraja nowe utwory Joe Hilla i Stephena Kinga. a także czternaście klasycznych opowiadań oraz jeden wiersz. Teksty takich autorów jak Richard Matheson. Ray Bradbury. Roald Dahl. Dan Simmons sprawiają. że zbiór ’17 podniebnych koszmarów’ jest. jak ujmuje to King. ‚idealną lekturą do samolotu. zwłaszcza podchodzącego do lądowania podczas burzy… Nawet jeśli siedzicie bezpiecznie na ziemi. lepiej mocno zapnijcie pasy’.
Przerażająca książka. która sprawi. że dobrze się zastanowicie. zanim zdecydujecie. w jaki sposób chcecie podróżować.

Stephen King jest autorem ponad pięćdziesięciu światowych bestsellerów. Najnowsze to Trylogia o Billu Hodgesie – ‚Pan Mercedes’ (nagrodzona Edgar Award dla najlepszej powieści). ‚Znalezione nie kradzione’ i ‚Koniec warty’ – oraz zbiór opowiadań ‚Bazar złych snów’.
Na podstawie jego cyklu ‚Mroczna wieża’ powstał film z Idrisem Elbą i Matthew McConaugheyem w rolach głównych. W 2014 roku King otrzymał National Medal of Arts. a w roku 2003 National Book Foundation Medal za zasługi dla literatury amerykańskiej. Mieszka w Bangor w stanie Maine ze swoją żoną. pisarką Tabithą King.

Bev Vincent jest autorem kilku książek. z których najnowsza to ‚The Dark Tower Companion’. oraz ponad osiemdziesięciu opowiadań. zamieszczonych między innymi w ‚Alfred Hitchcock’s Mystery Magazine’. ‚Ellery Queen’s Mystery Magazine’. ‚The Blue Religion’ i ‚Ice Cold’. Jego utwory były nominowane do Bram Stoker Award. Edgar Award i ITW Thriller Award. Od 2001 roku prowadzi rubrykę ‚News from the Dead Zone’ w każdym numerze pisma ‚Cemetery Dance’. Nie ma nic przeciwko lataniu. ale nie obraziłby się. gdyby ktoś wynalazł urządzenie do teleportacji. Mieszka z żoną w Teksasie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Illustrations/Ilustracje

Autor: Andrzej-Ludwik Włoszczyński

‚Illustrations Ilustracje’ to książka do oglądania. wybór ilustracji i rysunków Andrzeja-Ludwika Włoszczyńskiego z prawie półwiecznej działalności twórczej pokazuje projektanta znaków z nieco innej strony. Książka pokazuje zmieniające się style i techniki wykonania ilustracji czy rysunku zależnie od tematu i przeznaczenia. Są tu pokazane ilustracje do książek dla dzieci. okładek książkowych. plakatów jak i rysunki satyryczne do prasy codziennej i miesięczników. Część prezentowanych prac była pokazywana na wystawach w Polsce i za granicą. na wystawach ilustracji dla dzieci i wystawach rysunku satyrycznego. Zapraszamy w ilustrowany świat Andrzeja-Ludwika Włoszczyńskiego. 157 str. 177 ilustracji i minimum tekstu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Pan. Wiktoria. Marzyciele

Autor: Knut Hamsun

Opowieści o trudnej miłości oraz pięknie północnej przyrody

Trzy powieści norweskiego noblisty są obowiązkową lekturą dla miłośników literatury skandynawskiej.

W prozie Knuta Hamsuna dominują charyzmatyczne. targane namiętnościami postaci oraz bezwzględna. niewzruszona natura. Telegrafista Rolandsen z Marzycieli to człowiek targany wielkimi namiętnościami. ekscentryczny wynalazca i kochliwy artysta o burzliwym życiu. Jednak jego fantazja. wewnętrzna energia i emocjonalność nie znajdują zrozumienia społeczności wioski rybackiej. w której przyszło mu żyć. Wśród wszystkich marzeń i tajemnic telegrafista szuka drogi do serca ukochanej kobiety. Bohaterami Wiktorii są wrażliwi. lecz dumni młodzi ludzie – to opowieść o miłości. która bardziej dzieli. niż łączy. Z kolei porucznik Thomas Glahn z Pana spędza rok w lasach dalekiej Północy. jednocząc się z naturą. Tam spotyka miłość – równie niezwykłą jak zniewalające. ale krótkie i kapryśne północne lato….

Gorące emocje w krajobrazach mroźnej Północy oraz wzruszające historie – za to czytelnicy kochają skandynawską prozę.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 39


Lekcje nadziei

Autor: George Weigel

Jan Paweł II zmieniał życie każdego. kto się z nim zetknął. Stawał się autorytetem. wzorem. często kimś bliskim. Niezwykła relacja łączyła go z Georgem Weiglem. autorem bestsellerowych biografii Papieża. Liczne nieformalne spotkania podczas wspólnych kolacji. wzajemna pamięć i troska pozwoliły Weiglowi nazywać się prawdziwym przyjacielem Jana Pawła II.

W swojej najnowszej książce przedstawia nam portret świętego. dla którego zawsze najważniejszy był człowiek. Śledząc poczynania Jana Pawła II. słuchając jego prywatnych historii i towarzysząc mu w licznych pielgrzymkach stworzył opowieść będącą ostatnią lekcją jakiej udzielił nam papież. lekcją zaufania i nadziei. To książka. którą powinien przeczytać każdy kapłan i każdy świecki – nikogo nie pozostawi obojętnym.

22: https://woblink.com/ebook/korpoface-czyli-potega-slonia-krokiem-slimaka-a-k-sar-147228u

Cena:


EPUB.MOBI

147110: 11

https://woblink.com/product-publication/download/147110/epub

:

Cena:


Różeniec górski – złoty korzeń

Autor: Brown Richard

Poznaj wszechstronne właściwości różeńca górskiego. zwanego również złotym korzeniem. Ten pochodzący z zimnej Syberii adaptogen. wpływa na układ nerwowy poprawiając funkcjonowanie mózgu oraz zwiększa odporność na stres. Ta niezwykła roślina pomaga w łagodzenie depresji i lęków oraz utrzymaniu odpowiedniej wagi. Przyczynia się również do zwiększenia energii. usprawnienia funkcji seksualnych. zabezpiecza przed chorobami serca i rakiem. a także oferuje wiele innych zastosowań. Dzięki tej publikacji dowiesz się więcej na temat zastosowania różeńca dla zdrowia. poznasz zalecenia dotyczące jego dawkowania. a także wyniki badań potwierdzające jego działanie. Pozwól sobie na naturalny doping!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 44.4pamiętnik z powstania warszawskiego rodzaj literacki, język niemiecki ćwiczenia online dla początkujących, behawiorysta mróz pdf, dieta w insulino ksiazka pdf chomikuj, próbowałam, obraz młodzieży w literaturze, zabić drozda pdf, bon czy ton savoir-vivre dla dzieci, jan andrzej morsztyn do panny, co to jest riposta, elementy logiki i teorii mnogości, technologia postaci leku pdf, kwiaty dla algernona, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, masa książka pdf, opracowanie makbet, negocjacje książka, droga królów audiobook, wymyśliłam cię francesca zappia, iwona skrzypczak, pogromca zwierząt, siły specjalne polska, agnieszka maciag ksiazki, czekam na śmierć, woblik, euro truck simulator 2 mapa dealerów, okręt książka…