Piękny

Piękny

Autor: Agnieszka Kraśkiewicz

Ta historia jest jak najbardziej współczesna. współczesne są także jej wątki. Kariera przez łóżko? Nie tym razem. bo to banał. Tym razem przez wypadek. Nie codziennie ratuje się z opresji Pięknego. a jeszcze rzadziej ratuje mu się życie. Kopciuszek uratował księcia. czyli wszystko na odwrót.

 

Zamiast więc tradycyjnego Kopciuszka mamy onegdaj Pretty Woman. a zamiast Pięknej i Bestii mamy obecnie „Pięknego” i „bestię” w jednej osobie. Tym razem jest to mafijna. polsko-hiszpańsko-włoska wersja historii o dziewczynie znikąd i mężczyźnie pięknym niczym „książę z bajki” (stąd ksywka: „Piękny”).

 

Aby lepiej wczuć się w atmosferę otaczającą Natalię Karwowską. bohaterkę powieści Agnieszki Kraśkiewicz. wystarczy przywołać zapach perfum. jakich używa – Sì Armaniego –

20: https://woblink.com/ebook/ontologia-materializm-i-jego-granice-lagosz-marek-196087u

Cena:


Iluzja percepcji. cz. I: Stek bzdur

Autor: David Icke

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom swojej najnowszej publikacji. Książka jest odpowiedzią na problemy współczesnego świata – oszustwa finansowe i klimatyczne. propagandy medialne czy afery bankowe.

Na próżno tu szukać powtórzeń idei przedstawianych w poprzednich bestsellerach: Największy sekret oraz Ludzka raso. powstań z kolan (cz. 1 i 2). Iluzja percepcji to totalnie nowatorska. najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten.

W książce – bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague’a. spisanej przystępnym stylem dziennikarskim – znajdziesz rozwiązania na wiele niewyjaśnionych dotąd kwestii. takich jak:

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Oczami miłości

Autor: Bolz Shawn

Teraz więc pozostaje wiara. nadzieja. miłość. te trzy; lecz z nich największa jest miłość. – 1 List do Koryntian 13.13

Niełatwo jest patrzeć na świat oczami miłości. ale kiedy poświęcimy się ćwiczeniu w tej praktyce. zaczniemy dostrzegać Bożą moc poruszającą się w zaskakujący sposób. Książka Oczami miłości pokazuje. że działanie z miejsca miłości zamiast osądu jest najskuteczniejszym sposobem chodzenia w Duchu. Bez względu na to. czy siedzi przy stole. jedząc obiad z miliarderem. czy zatrzymuje się na autostradzie. żeby przekazać pracownikowi budowlanemu słowo wiedzy. Shawn Bolz dzieli się oszałamiającymi wyznaniami z pierwszej ręki o tym. że Bóg pragnie osobiście przemawiać do wszystkich ludzi na całym świecie. Jeśli szczerze modlimy się do Boga. pytając Go o to. co chce mó

24.9: https://woblink.com/ebook/siedem-slow-jezusa-na-krzyzu-ravasi-gianfranco-204783u

Cena:


ISBN

9788324265220: Wydawnictwo

Format

26: https://woblink.com/ebook/nazistowska-rewolucja-kulturalna-chapoutot-johann-204952u

Cena:


Klub Auschwitz i inne kluby

Autor: Agnieszka Dauksza

Nagroda „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej

Co się robi po wyjściu z Auschwitz?

Jedzie się do domu. rodziny? A co. jeśli domu już nie ma. a nikt z rodziny nie przeżył wojny? Jak toczy się życie pięć. dziesięć. pięćdziesiąt lat później? Agnieszka Dauksza – autorka bestsellerowej. wielokrotnie nagradzanej „Jaremianki” – postanowiła zapytać przeżywców. jak wygląda życie po obozie?

Stefan Lipniak całą swoją młodość spędził w obozach. Gdy w końcu udało mu się uciec i wrócić do domu. matka go nie rozpoznała. Obóz śnił mu się do końca życia.

Alfreda Gorączko z koleżankami doczekały wyzwolenia przez Rosjan i Anglików. Wspomina. że żołnierze z obu armii pili i dopuszczali się gwałtów. Dziś nikt nie chce jej uwierzyć. że

:

Cena:o naturze rzeczy, edgar allan poe the fall of the house of usher, książki pdf free, tymoteusz pawłowski, kopyra piwo, chmielarz podpalacz, gołaczyński, mnich powieść, ojciec chrzestny mp3, audiobook księga dżungli, darmowe książki pdf pełne wersje, czekając, anna bellon zaufaj mi, basia łap kolory, nęcka trening twórczości pdf, aleksandra polewska, jak to z lnem bylo, pomnik cesarzowej achai tom 2, logistyka miejska pdf, ian douglas…