ISBN

ISBN

9788376869513: Wydawnictwo

Format

16.5: https://woblink.com/ebook/truly-ewa-spirydowicz-reed-ava-204636u

Cena:


ISBN

9788366570542: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/losie-w-kaczencach-lukasz-lukasik-magdalena-sarat-195969u

Cena: Ma


ISBN

9788380537781: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/obronca-nocy-agnieszka-lingas-loniewska-190647u

Cena:


ISBN

9788381479844: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/milosc-na-sprzedaz-sandra-robins-191306u

Cena:


Rok królika

Autor: Joanna Bator

Autorka bestsellerowych romansów historycznych Julia Mrok kieruje się dwoma pragnieniami: rozkoszy i opowieści. By je zaspokoić. z nikim się nie liczy i nie zważa na skutki swoich poczynań. ale kiedy posuwa się za daleko. w końcu musi zniknąć z własnego życia.

Zmienia tożsamość i wygląd. opuszcza swoich dwóch kochanków. Z Warszawy wyjeżdża do Ząbkowic Śląskich – miasteczka. do którego bardziej pasuje dawna nazwa Frankenstein. Wszechobecna atmosfera grozy zagęszcza się zwłaszcza w jedynym hotelu w mieście. gdzie uciekinierka postanawia wynająć pokój. Jego tajemnicza właścicielka. Wiktoria Frankowska. prowadzi w nim spa „Pod Królikiem”. Potworna tajemnica. jaka wiąże się z tym miejscem sprawi. że Julia Mrok będzie musiała na nowo zmierzyć się ze swoją przeszłością i podjąć decyzje. kt

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 8.2


ZIMA ŚWIATA

Autor: Ken Follett

Pokój w Europie lat 30. ubiegłego wieku jest złudny. Hitler obiecuje Niemcom wspaniałą przyszłość. Stany Zjednoczone próbują złagodzić skutki wielkiego kryzysu. W Związku Radzieckim w atmosferze terroru gasną nadzieje na to. że rewolucja odmieni los pogrążonych w nędzy ludzi. Bohaterowie Upadku gigantów i ich potomkowie próbują się odnaleźć w coraz bardziej przerażających czasach. Rodzice i dzieci. bracia i siostry. a nawet małżonkowie niejednokrotnie stają po przeciwnych stronach barykady.

Jedni wierzą w ideologie. w imię których dochodzi do potworności. inni ze wstydem przymykają oczy na to. co dzieje się wokół nich. jeszcze inni stawiają opór historii. Bohaterstwo przeplata się z konformizmem. poświęcenie z egoizmem. a szlachetność – z podłością.

Pełna napięcia. ni

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 26przewieszenie remigiusz mróz, teoria przekładu, na mp3, łowcy z kotłowni, jak się nie zabić i nie zwariować ebook, mikroserwisy, lwy nadchodzą, beata matuszewska, zostań ile chcesz, nieswojego, michajło duda, melissa darwood gordian pdf, wiesław łuka nie oświadczam się, tomasz a kempis o naśladowaniu chrystusa pdf, ostatnia aria mozarta, trofea watch dogs 2, tadeusz dolega-mostowicz, szczeklik interna pdf, bieguni ebook, problem trzech ciał audiobook…