Lady M.

Lady M.

Autor: Ałbena Grabowska

Fascynująca podróż po mrocznych zakamarkach kobiecej duszy.

Lady M..  kolejna książka nowej królowej literatury kobiecej – Ałbeny Grabowskiej – to opowieść o małżeństwie. którego życie zmierza ku nieuchronnej katastrofie. Chorobliwie ambitna żona i mąż. który nie dojrzał do roli głowy rodziny. od długiego czasu toczą grę pozorów. by zachować kontrolę nad wspólnym życiem. Jednak tłumione od lat uczucia muszą znaleźć ujście. Tragedia wisi w powietrzu. Kto zapłaci za popełniony błąd?

Ałbena Grabowska

Popularna i ceniona pisarka. która swoje niezwykłe imię. oznaczające kwitnącą jabłoń. zawdzięcza bułgarskim korzeniom. Z wykształcenia lekarka. doktor nauk medycznych ze specjalizacją w neurologii i epileptologii. Popularność wśród czytelników zawdzięcza pr

Anna Langner: Autor

Cena: Autor


Przeszczepiona miłość

Autor: Anna Mytyk

Jessice ciężko jest się pogodzić z nagłą śmiercią męża. Kiedy wydaje się. że już nigdy nie będzie w stanie powrócić do normalnego życia. u progu domu pojawia się tajemniczy mężczyzna z bukietem konwalii.

Nathan niedawno został poddany operacji przeszczepu serca. którego dawcą był mąż Jess.

Wciąż nie potrafi znaleźć odpowiedzi na zadawane sobie ciągle pytanie: dlaczego pożąda kobiety. której nigdy wcześniej nie widział? Czy więź łącząca męża i żonę przetrwała i przeniosła się na biorcę? Czy istnieje coś takiego jak życie po śmierci? Z czym będą musieli się zmierzyć Jessica i Nathan. i jak potoczą się ich losy?

By znaleźć odpowiedzi na te pytania. musisz sięgnąć po “Przeszczepioną miłość”. Poznaj ujmującą i niezwykle emocjonującą. pełną pasji historię pr

49.99: https://woblink.com/ebook/trolle-putina-aro-jessikka-197785u

Cena:


ISBN

9788380538177: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/chodz-za-mna-joanna-opiat-bojarska-195521u

Cena:


ISBN

9788396045805: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/enceladus-maks-dieter-206881u

Cena:


Uważność dla wszystkich

Autor: Jon Kabat-Zinn

Jon Kabat-Zinn. pionier uważności i jeden z najbardziej znanych popularyzatorów ruchu mindfulness. zmienił nasz sposób postrzegania codziennego życia. W swoich bestsellerowych książkach pisze o związku pomiędzy praktyką uważności a naszym dobrym samopoczuciem. zarówno fizycznym. jak i emocjonalnym. społecznym czy duchowym.

W Uważności dla wszystkich Kabat-Zinn wyjaśnia. jak tytułowa uważność może pomóc zmienić świat. Pokazuje. jak pod jej wpływem może rozwijać się demokracja i dlaczego mindfulness to klucz do zrozumienia problemów osobistych i globalnych. a w dalszej perspektywie – również do świadomego działania. Dzięki praktyce możemy stać się bardziej empatycznymi i świadomymi istotami – a stąd już tylko krok do pozytywnej zmiany w życiu naszym i innych.

Książka opiera się na osobistych doświadczeniach autora. twórcy programu redukcji stresu opartego na uważności. Kabat-Zinn jest autorem kilkunastu publikacji. w których uczy uważności oraz radzenia sobie z trudnościami życia codziennego. Do jego najbardziej znanych tytułów należą Gdziekolwiek jesteś. bądź. Życie. piękna katastrofa oraz Świadomą drogą przez depresję.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99dźwięk orgazmu, jakub czarodziej związki, instytut psychologii zdrowia polskiego towarzystwa psychologicznego, majewska opiełka, podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych pdf, audiobook mróz, klasyfikacja budżetowa 2018 paragrafy, codename panzers faza druga, domniemanie niewinności niewinna pdf, energia gigawat, książka magiczne drzewo czerwone krzesło, wesele stanisław wyspiański pdf, perswazje, jo nesbo policja pdf, habitus socjologia, skorpion z wydziału terroru, justyna skorupska, dachołazy, na skraju imperium, sprawa honoru książka…