Myśli to materia. Szokujące odkrycia o tym. jak Twój mózg tworzy materialną rzeczywistość

Myśli to materia. Szokujące odkrycia o tym. jak Twój mózg tworzy materialną rzeczywistość

Autor: Church Dawson

Ta przełomowa książka prezentuje nowe. ekscytujące naukowe dowody na to. że nasze myśli mają bezpośredni wpływ na otaczający nas świat i pokazuje nam. jak wykorzystać tę wiedzę w tworzeniu radosnego i spełnionego życia. Autor udowadnia. że Prawo Przyciągania nie jest jedynie metafizycznym pojęciem. tylko naukową rzeczywistością. Oparta na setkach badań i prawdziwych. inspirujących historiach. książka objaśnia zawiłe mechanizmy tego. jak materializują się nasze myśli. Stanie się ona Twoim osobistym przewodnikiem. abyś mógł sobie udowodnić. jak potężny naprawdę jesteś. kiedy organizujesz swoje myśli i uczucia w spójny sposób. Została ona napisana po to. abyś mógł konsekwentnie stosować w zawarte w niej praktyki i

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 20


Pożeracz Słońc (Tom 1). Imperium Ciszy

Autor: Christopher Ruocchio

Galaktyczny rozmach „Diuny” połączony z epickim klimatem Imienia wiatru.

Genialna wizja bohatera-tyrana w kosmosie – pierwszy tom nowej serii science fiction „Pożeracz Słońc”

Ludzkość ma go za bohatera: człowieka. który zmiótł z nieba ostatnich obcych. Cielcinów. Oni uważają go za potwora: diabła. który zniszczył słońce. przy okazji unicestwiając miliony istnień.

Ale Hadrian nie był bohaterem ani potworem. Nie był nawet żołnierzem.

Uciekając przed ojcem i przyszłością w Świętym Zakonie Terrańskim. jaką ten dla niego zaplanował. przypadkiem znalazł się na niewłaściwej planecie. w zapadłym zakątku galaktyki. Zdany na własne siły. był zmuszony walczyć na arenie jako gladiator. A gdy w końcu trafił na dwór lokalnego lorda. musiał radzić sobie w nie mniej niebezpiecznej sieci intryg i układów.

Tak wkroczywszy na ścieżkę swego przeznaczenia. walczył w wojnie. którą nie on rozpoczął. dla Imperium. którego nie kochał. przeciwko wrogom. których nigdy nie pojął.

Epicka SF w najczystszej formie. – James S.A. Corey. autor bestsellerowego cyklu „Ekspansja”

Rozmach i polityczna złożoność na miarę «Diuny». – David Drake. autor cyklu „Generał”

Epicka space opera doskonale wpisująca się w tradycję pisarstwa Iana M. Banksa i «Diuny» Franka Herberta (…)

Wspaniały nowy głos w literaturze science fiction. – Eric Flint. autor serii „1632” i „Belizariusz”

Stworzona z iście galaktycznym rozmachem wizja naszej odległej przyszłości w ogromnym kosmosie oraz historia bohatera. tyrana. która ukazuje jednak przede wszystkim człowieka i jego naturę. – Kevin J. Anderson. bestsellerowy autor „New York Timesa”. który wraz z Brianem Herbertem współtworzył kontynuację cyklu „Diuna” F. Herberta.

Świetna propozycja dla miłośników twórczości Pierce’a Browna i Patricka Rothfussa. – „Library Journal’

Dla fanów space opery Ch. Ruocchio stworzył bogaty w szczegóły świat w odległej przyszłości. Czytelnicy lubiący epickie opowieści z silnym bohaterem będą usatysfakcjonowani tym obiecującym początkiem serii. – „Publishers Weekly”

Imperium Ciszy celebruje całą radość i czysty entuzjazm space opery w starym stylu.-SFFworld.com.

Ruocchio. artysta o wyjątkowych umiejętnościach. zabiera nas w przyszłość wypełnioną niebezpieczeństwami. akcją. ironią i kilkoma cennymi dawkami nadziei. – David Brin. autor Listonosza i cyklu „Wspomaganie”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Trzy po trzy

Autor: Mikołaj Milcke

Są takie chwile. gdy wydaje się. że gorzej być nie może. Właśnie w takim momencie spotykamy w „Trzy po trzy” geja w wielkim mieście. Mimo że bohater wciąż idzie pod wiatr. nie pozwala się złamać i znów wyrusza na poszukiwania. Czego? Spokoju. szczęścia. prawdy i ramion. w których to wszystko znajdzie. I nie zamierza przy tym iść na żadne kompromisy! W jego życiu jest czterech mężczyzn: Wiktor. Eryk. Arek i Leszek. Czy któremuś z nich uda się spełnić wszystkie pragnienia i oczekiwania bohatera? Czy może będzie musiał zadowolić się okruchami i „otwartym związkiem”? Tymczasem czeka na niego kolejna przykra niespodzianka od losu: śmierć ojca. która jednak zamiast smutku przynosi… ulgę. Jak bardzo trzeba skrzywdzić własne dziecko. by nie chciało pamiętać o rodzicu? I jak dobrze t

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 3.99


ISBN

9788363960896: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/dacholazy-tomasz-bieron-katherine-rundell-33142u

Cena:


:

:

Cena:thrawn książka, polscy podróżnicy xxi wieku, psie serce bułhakow pdf, kolorowanki juventus, embriologia bartel pdf, droga królów audiobook, pochp pdf, osho pdf, magdalena piorunek, dobra książka kryminalna, wojny wikingów cornwell, profiler serial, boroń kaczmarska, dziady cz.2, filip kaczmarek…