ISBN

ISBN

9788366328402: Wydawnictwo

https://woblink.com/product-publication/download/192250/epub: 1

Cena:


Doktor Jekyll i pan Hyde

Autor: Robert Louis Stevenson

Nowela z roku 1886. opowiadająca o dziwnych zajściach między doktorem Henrym Jekyllem a tajemniczym Edwardem Hyde’em. Bada je londyński prawnik. przyjaciel doktora. Na jaw wychodzi sekret pewnego eliksiru. pod którego wpływem ceniony lekarz staje się uosobieniem zła. Nowela szybko weszła do kultury jako opis podwójnej osobowości. a jej tytuł do języka jako synonim dwulicowości.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788395735943: Wydawnictwo

Format

65: https://woblink.com/ebook/psalmy-adam-szustak-op-206381u

Cena:


Złap i ukręć łeb

Autor: Farrow Ronan

W 2017 roku Ronan Farrow. syn słynnej hollywoodzkiej pary. Mii Farrow i Woody’ego Allena. prowadził dziennikarskie śledztwo w związku z przemocą seksualną w Hollywood. Sprawa dotyczyła producenta filmowego Harveya Weinsteina. jednej z najbardziej wpływowych osób w branży. Farrow poznawał kolejne ofiary Weinstaina. jednak to nie ich liczba zbulwersowała dziennikarza – najbardziej szokujące było to. jak wielu ludzi od lat wiedziało o całym procederze i uczestniczyło w jego tuszowaniu lub tolerowało go w milczeniu.

Wkrótce okazało się. że wpływy Weinstaina sięgają daleko poza granice jego filmowego imperium. Telewizja NBC. dla której pracował Farrow. zaczęła rzucać mu kłody pod nogi. a w końcu nakazała przerwanie prac nad reportażem. Dziennikarz i świadkowie. którzy zdecydowali się z nim rozmawiać. byli zastraszani przez prawników producenta i inwigilowani przez zatrudnionych przez niego detektywów oraz agencje szpiegowskie. A kiedy wreszcie reportaż ujrzał światło dzienne. wyszło na jaw. że sprawa Weinsteina to tylko wierzchołek góry lodowej – podobnych do niego było więcej. a sieć powiązań między światem polityki. biznesu i mediów przez lata zapewniała im bezkarność.

Za ujawnienie sprawy Weinsteina Ronan Farrow wspólnie z redakcjami „New Yorkera” i „New York Timesa” otrzymał w 2018 roku Nagrodę Pulitzera.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.94


https://woblink.com/product-publication/download/191052/epub

1:

:

Cena:


Przeciw wszystkim wrogom

Autor: Tom Clancy

‚ Maxwell Moore jest byłym komandosem. legendą Navy SEALs. Przeszedł mordercze szkolenie. brał udział w wojnie w Iraku oraz wielu akcjach na Bliskim Wschodzie. Mówi językiem . posiada ciemną karnację; dzięki temu potrafi z łatwością wtopić się w lokalną społeczność Indii i Pakistanu. Teraz pracuje dla CIA. Kiedy w wyniku zamachu bombowego w Islamabadzie giną wszyscy pracownicy tajnej placówki CIA oraz bezcenny pakistański informator. Moore – jedyny. który przeżył wybuch – podejrzewa zdradę. także we własnych szeregach. Dochodzenie utyka w martwym punkcie: wszyscy potencjalni świadkowie i ich rodziny są po kolei likwidowani przez afgańskich terrorystów. By wytropić zdrajcę i powstrzymać największe zagrożenie dla bezpieczeństwa Ameryki od czasu zamachów na WTC. Moore musi powrócić do kraju. I podjąć się kolejnej misji: zinfiltrowania potężnego kartelu narkotykowego. na którego czele stoi Jorge Rojas. najbogatszy Meksykanin. trzymający w garści policję właściciel imperium przemysłowego. W głęboko skorumpowanym Meksyku to on rozdaje wszystkie karty. Tymczasem na terytorium USA przenikają talibskie bojówki uzbrojone w ręczne wyrzutnie rakiet. Terroryzm zyskał właśnie nowe. jeszcze bardziej przerażające oblicze… ‚

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 30


Pretty Reckless. All Saint High. Tom 1

Autor: L.J. Shen

Poznali się cztery lata temu i wtedy też złamali sobie serca. On skradł jej pierwszy pocałunek i poprosił o inne pierwsze razy. Ona zabrała mu wszystko. co kochał. i na czym mu zależało.

Teraz przyszła pora na zemstę.

Penn to najbardziej utalentowany gracz futbolu w całym stanie. a rodzice Darii już zadbali o to. aby jego potencjał się nie zmarnował. Chłopak nie tylko został ich nowym „projektem”. ale i synem.

A to znaczy. że ma bardzo dużo czasu. aby zamienić życie Panny Idealnej w piekło. Tak jak ona zrobiła to z jego życiem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


Zaginiona kronika

Autor: Jacek Ostrowski

Dziennikarz Jacek Krawczyk wchodzi w posiadanie tajemniczego sztyletu. co uruchamia nieoczekiwaną machinę wydarzeń.

Tymczasem w Watykanie kardynałowie wpadają w panikę. Przeprowadzają dochodzenie i okazuje się. że zaginione dawno temu dokumenty są tak ważne. że w razie ich ujawnienia mogą zachwiać pozycją Kościoła.

Jaki związek z poszukiwanymi dokumentami ma sztylet? Z kim przyjdzie zmierzyć się Jackowi w walce o prawdę oraz własne życie?

Jacek Ostrowski udowadnia. że każda jego kolejna książka jest jeszcze lepsza!

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 39.9niepokorny mężczyzna kristen ashley pdf, żal po stracie, sasza hady, mariusz niemycki, dodaj mi skrzydeł jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną pdf, lato na rodos, bo wolność krzyżami się mierzy, supreme commander poradnik, szkoła neuronów, zabic ksiedza, kalina w malinach, szromnik uek, fizjologia człowieka pdf, sok do spirytusu czy spirytus do soku, odrzucony obraz…