Rytuał

Rytuał

Autor: Greta Drawska

NOWA SERIA KRYMINALNA. HIPNOTYZUJĄCA JAK TRUE DETECTIVE 

Wokół głowy przybitej do drzewa krążą muchy. W jednym oku tkwi włócznia. a wyryty pod spodem pogański symbol wskazuje na to. że na wzgórzu odbył się makabryczny rytuał. Prokurator Wanda Just dobrze wie. że pierwsze tropy najczęściej są fałszywe. a im mniejsze miasteczko. tym więcej do ukrycia. 

Wanda każdego dnia coraz bardziej żałuje powrotu w rodzinne strony. Zatraca się w pracy i robi wszystko. żeby nikt nie pytał o jej przeszłość. Zwłaszcza podkomisarz Dereń. jej dawny kolega. który wydaje się zbyt poczciwy do tej roboty. 

Śledztwo nabiera tempa w najmniej spodziewanym momencie. Zbrodniarz perfekcyjnie zaciera ślady i podejmuje zuchwałą grę z prokurator Just. W pozornie zwyczajnym miasteczku toczy się brutalna walka o wpływy.

29.9: https://woblink.com/ebook/czy-moge-ci-mowic-mamo-agata-komorowska-196563u

Cena:


ISBN

9788381954488: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ogrod-ksiezycowy-agnieszka-krawczyk-207294u

Cena:niezwykłe przygody 10 skarpetek, maszke metody i techniki badań pedagogicznych pdf, ucieczka w kosmos online, chcialbym nigdy cie nie poznac, chłopi tom 1 ile stron, organizacja pracy służby pięter, julian ursyn niemcewicz powrót posła, oto jest kasia ebook, historia bez cenzury ksiazka, ebook biblioteka, anna ogonowska, kwalifikowana pierwsza pomoc vademecum ratownika, agent oscar nowy porządek świata, beata kasprzyk, byłem gangsterem grek…