Inteligencja emocjonalna w praktyce

Inteligencja emocjonalna w praktyce

Autor: Daniel Goleman

W drugiej. po fenomenalnym bestsellerze Inteligencja emocjonalna. książce zatytułowanej Inteligencja emocjonalna w praktyce Goleman zajmuje się źródłami sukcesu w pracy. i to zarówno indywidualnego pracownika. jak i całej organizacji. Pokazuje na konkretnych przykładach jak emocje. samokontrola i samoświadomość. zdolność komunikacji. umiejętność pracy w grupie wpływają na osiągnięcie sukcesu.

Przeczytaj w czasopiśmie ‚Benefit’ artykuł dotyczący rozwijania inteligencji emocjonalnej

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 38


Heartland (Tom 13). Czarna godzina

Autor: Lauren Brooke

Heartland to wtulone pomiędzy wzgórza Wirginii schronisko dla koni. ale i coś więcej. To niezwykłe miejsce. gdzie przerażone i dotychczas źle traktowane zwierzęta uczą się od nowa ufać ludziom.

Heartland zostaje objęty kwarantanną z powodu epidemii końskiej grypy. Amy czuje się bezsilna. a jej stosunki z Tregiem stają się coraz bardziej napięte. Co gorsza. na skutek załamania pogody dochodzi do tragedii. Czy powrót do normalności jest możliwy?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16franko szczescie, #to o nas, billy ray prevatte, więźniowie niebezpieczni, naga prawda vi keeland, stary człowiek i morze tekst, katarzyna żebrowska, jane austen emma, ebooki na telefon, dark souls 3 kolejność lokacji, darmowe audiobooki po polsku, sylwia zientek, podstawy przedsiębiorczości pdf, immanuel kant krytyka czystego rozumu…