Połów

Połów

Autor: Remigiusz Mróz

Raz do roku wody wokół Wysp Owczych przybierają

krwawy odcień. Mieszkańcy urządzają grindadráp.

czyli tradycyjny połów grindwali. Jedno z upolowanych

zwierząt budzi w Farerach grozę – podczas patroszenia

rybacy odkrywają w żołądku ssaka makabryczne znalezisko…

Na wyspę zostaje wezwana z Danii policjantka Katrine

Ellegaard. która ma poprowadzić śledztwo w sprawie

niepokojącego odkrycia. Tymczasem pojawiają się

nowe fakty w sprawie. która wstrząsnęła Vestmanną

w poprzednim roku. Skazany za tamto przestępstwo

odwołuje się od wyroku do Sądu Najwyższego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 28


ISBN

9788324173372: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/zakochany-uwodziciel-shana-galen-aleksandra-januszewska-207084u

Cena:


SENTE

Autor: Michał Cholewa

Michał Cholewa. laureat Nagrody im. Janusza Zajdla. przedstawia kolejną powieść w cyklu Algorytm Wojny.

Po zagładzie świata. który przeminął w Dniu. gdy Sztuczne Inteligencje postanowiły unicestwić ludzkość. ta jednak przetrwała. zwyciężyła i teraz podzielona na trzy mocarstwa walczy o pozostałości dawnej cywilizacji.

Unia Europejska oraz Stany Zjednoczone muszą jednak zawrzeć rozejm bo straszny wróg. który miał już nie istnieć nagle się znów pojawił. Nadarza się okazja by dowiedzieć się więcej o okręcie SI który udało się zdobyć. 

Czy Hakken. schwytana Sztuczna Inteligencja poróżni ludzi i zdoła uciec do nieznanego zakątka wszechświata w którym odradza się potęga krzemowych istot?

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


Kupa szczęścia Oczyść jelita. zyskaj zdrowie i dobre samopoczucie

Autor: Schulte Adrian

Jelita są nie tylko odpowiedzialne za właściwe trawienie i przyswajanie żywności. ale także wpływają znacząco na nasze samopoczucie oraz zdrowie – zarówno fizyczne. jak i psychiczne. Autor opracował program przywracania optymalnego stanu jelita grubego. Dzięki niemu dowiesz się. czym jest piękna kupa i przekonasz się. że nie każda dawka owoców musi być zdrowa. Poznasz powszechne dolegliwości jelit oraz ich przyczyny. Nauczysz się dbać o prawidłową florę bakteryjną jelit i zagrożenia wynikające ze złogów. Wyćwiczysz poczucie sytości i wytrenujesz właściwe wypróżnienia. a także oczyścisz z toksyn swój układ pokarmowy. Pomoże Ci w tym post o naukowo udowodnionej skuteczności oraz autorski program detoksykacji. Jelita – Twój klucz do zdrowia

:

Cena:


Wydawnictwo Kobiece

Format: EPUB.MOBI

26.9

1:

Cena:wojtek kurowski, psychologia inwestowania pdf, kamil janicki książki, audiobook wołoszański, piotr domeracki, anna popek magdalena krupa, navis nord, zaciszny zakątek, harry potter i zakon feniksa ebook, bolesław prus z legend dawnego egiptu, opieka nad osobami przewlekle chorymi w wieku podeszłym i niesamodzielnymi pdf, e marketing współczesne trendy pakiet startowy, patryk tomaszewski umk, kieruj swoim życiem, rafał maciąg, cytobiochemia, największy sekret david icke, przygody 10 skarpetek pdf, remigiusz mróz prom, elżbieta leszczyńska, https //pp.me.pl logowanie, oskar i pania róża wolne lektury…