Zwycięstwo

Zwycięstwo

Autor: Joseph Conrad

Axel Heyst. idealista i niespokojny duch. wierzy. że może uniknąć cierpienia. odcinając się od innych. Wskutek niepowodzeń w życiu i biznesie. zaszywa się na ukrytych terenach Archipelagu Malajskiego. wraz ze swoim asystentem Wangiem. Wkrótce. podczas odwiedzin na jednej z pobliskich wysp. ratuje młodą Angielkę. Lenę. z rąk złego oberżysty Schomberga i zabiera ją na swoje odludzie. Mimo że to Heyst wyzwolił Lenę. to ona okazuje się ocaleniem dla niego – powoli uwalnia go od poczucia wyobcowania i izolacji. które rządzą jego życiem.

Wkrótce spokojna aura odległego zakątka zostaje zakłócona. bo w akcie zemsty Schomberg nasyła na nich złowrogie trio. któremu wmawia. że Heyst ukrywa na swojej wyspie cenny skarb.

Rozpoczyna się konflikt. w którym na ciężką próbę zostają wystawieni nie tyl

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Król Gromoryk i niewidzialna kukułka

Autor: Wojciech Widłak

Król Gromoryk jest niezwykłym władcą. który nieustannie przyciąga kłopoty! Pewnego razu. podczas spaceru po pałacowych ogrodach. słyszy tajemnicze ‚a kuku!’. Okazuje się. że to kot Gaduła prowadzi badania nad kukułkami. Bohaterowie wspólnie podejmują się wyzwania odnalezienia niewidzialnej kukułki! Czeka ich emocjonująca przygoda!

‚Król Gromoryk i niewidzialna kukułka’ to książka z serii ‚Czytam i główkuję’ z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 4-5 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki. Interaktywna zabawa dostarcza sporej dawk

4.99: https://woblink.com/ebook/krol-gromoryk-i-niezwykla-zbroja-wojciech-widlak-199607u

Cena:


Czego „Faust“ narobił w pewnej aptece

Autor: Bolesław Prus

„Czego „Faust“ Narobił w pewnej aptece” to opowiadanie autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

“Około siódmej wieczór. pan Ludwik Proszkiewicz wyciągniętym kłusem biegł w kierunku placu Teatralnego; grano dziś „Fausta“. a on choćby za skarby świata musiał mieć dwa bilety na galerję. Właściwie to on już miał dwa bilety. tylko mu ich nie oddano. więc nagwałt starał się o inne.”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49trevor noah nielegalny, joanna kozińska, audiobook darmowe, konstytucja rp audiobook, zwiąż się ze mną pdf, funkcjonowanie policji, tomasz rawski, rzekł, rozmowy przy stole, analiza matematyczna pdf, polityka gospodarcza winiarski pdf download, mapa fallout new vegas, ebook angielski, magiczne drzewo czerwone krzesło tekst, harlan coben bez skrupułów pdf, maria czubaszek książka, piraci z karaibów na krańcu świata pl, marcin wolski drugie życie, kolejne 365 dni pdf, błogosławieni którzy szukają boga, tajemnice 20 wieku, wybawienie książka, leociak jacek…