Dolina nocy

Dolina nocy

Autor: Gordon Barbara

Powieść autorstwa Barbary Gordon. jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem ‚kryminału milicyjnego’ – gatunku literatury popularnej. który wykształcił się w tamtym okresie.

Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich. Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL. zwłaszcza. że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji.

Stanisław Goroń funkcjonariusz Milicji Obywatelskiej od lat stara się pilnować porządku w Topolewie. Wielu ma mu za złe jego metody pracy. Wielu chciałoby się znaleźć na jego miejscu. Dla Goronia liczy się skuteczność oraz sprawiedliwość. Wydaje się. że to człowiek bez skazy. Nikt nie wie. że Goroń w przeszłości popełnił przestępstwo…

W

14.99: https://woblink.com/ebook/spotkanie-pod-zegarem-gordon-barbara-199840u

Cena:


Kołyska Judasza

Autor: Andriej Kotin

W gorący sierpniowy wieczór profesor Krystian Kalberg przyjeżdża do Zielonej Góry. Wieczorem dzwoni do niego młoda kobieta. z którą miał następnego dnia rozmawiać o swojej książce dotyczącej procesów kobiet oskarżonych o czary. Kobieta proponuje wieczorne spotkanie w klubie. Krystian zgadza się i niebawem poznaje wyjątkowej urody dziewczynę. która błyskawicznie sprawia. że ich spotkanie traci formalny charakter. Mężczyzna nie wie. że zastawiono na niego pułapkę.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99detektyw pozytywka pdf za darmo, ibuk.pl, bogdan góralczyk książki, kocie worki, prus emancypantki, topory wikingów, liczydło soroban, jane ann krentz, kamienie na szaniec aleksander kamiński, praca zarządzanie, katarzyna kubisiowska, wodz kozakow, tylko nie mazury, katarzyna puzyńska z jednym wyjątkiem, krwawe więzy pdf, erik bertrand larssen, motoryczność człowieka pdf, bruce lipton biologia przekonań, gnojaki, rafael santandreu, biologia gimnazjum pdf, patrick rothfuss, phillip roth…