Wiek wątpliwości

Wiek wątpliwości

Autor: Andrea Camilleri

Noc komisarza Montalbano została urozmaicona w bardzo zaskakujący sposób: przyśnił mu się jego własny pogrzeb. No cóż. fakt. że jest coraz starszy nie przestaje go wyprowadzać z równowagi…

Następnego dnia komisarz zostaje wezwany do portu. Właśnie odpłynął stamtąd pewien jacht. który u wejścia do portu udzielił pomocy łodzi. która zaczęła tonąć. Tyle tylko. że w tej łodzi był martwy meżczyzna… Co się naprawdę wydarzyło? Kim był ten mężczyzna? Kim byli członkowie załogi jachtu?

Żeby rozwiązać tę zagadkę komisarz Montalbano musi skorzystać z pomocy porucznika kapitanatu. Laury Belladonny. Ale współpraca z tą młodą kobietą. równie zachwycającą. co inteligentną jest dość ryzykowna…

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena:


ISBN

9788320821116: Wydawnictwo

Format

48.7: https://woblink.com/ebook/logistyka-w-przedsiebiorstwie-iwona-pisz-tadeusz-sek-wladyslaw-zielecki-23997u

Cena: Tadeusz Sęk


Filia

Format: EPUB.MOBI

24.9

1:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/154353/epub

1:

:

Cena:


Dom nad jeziorem

Autor: Tasmina Perry

Czy da się zapomnieć o pierwszej miłości?

Ujmująca opowieść w scenerii rodem z Przeminęło z wiatrem!

Rok 1994. W Savannah jest upalne lato. które niesie ciepłą bryzę i zapach różaneczników. Kiedy młody student Jim spędza tam ostatnie przed wyjazdem na studia wakacje. nawet nie przypuszcza. że tak bardzo odmienią jego życie. Poznaje uroczą Jennifer Wayatt. córkę właściciela sąsiedniej posiadłości. Zakochują się w sobie bez pamięci. ale wspólne marzenia i plany rozpadają się jak domek z kart przez tragedię. która na zawsze zmieni życie spokojnego miasteczka.

Rok 2008. Jim odnosi spektakularne sukcesy w branży hotelarskiej i pnie się po szczeblach kariery. Nigdy nie wracał do miejsca. w którym spędził najważniejsze lato życia. c

:

Cena:


Gruby

Autor: Aleksander Minkowski

Powieść z wątkami autobiograficznymi. tytułowy bohater powraca wraz z rodzicami z Syberii. Przeżył tam koszmar zesłania. mrozu i głodu. Czy potrafi przystosować się do warunków po powrocie?

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 8.9


Dwór w Czartorowiczach

Autor: Monika Rzepiela

Panny Ewa Jabłońska i Iga Branicka wychowały się we dworze w Czartorowiczach. od pokoleń należącym do rodziny Jabłońskich. Pomimo że sporo je różni. są ze sobą zaprzyjaźnione. Obie się zakochują. Splot wydarzeń doprowadzi je do konieczności dokonania trudnych wyborów. Co powinny uczynić. by spełniły się panieńskie marzenia?

Dwór w Czartorowiczach opowiada o losach jego mieszkańców od narodzin aż po grób. towarzysząc im w salonie i w kuchni. w alkowie i w ogrodzie. przy ołtarzu i nad mogiłą.

Nostalgiczna. barwna i lekko napisana historia miłosna rozgrywająca się po upadku powstania styczniowego na dalekim Podolu w czasach i miejscach. których nie ma. ale które rzewnie wspominamy.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9rykoszet co to, chico xavier książki, skarb troi audiobook, pzwl wydawnictwo, milion nowych chwil pdf, dawid piątkowski książki, regina brett kochaj pdf chomikuj, rodzina polanieckich, aleksiejewicz, droga królów tom 2, strategia nato, szaławiła, messiah gra, bloodline: uśpione zło, celegrat, paula hawkins nowa książka, gta sa solucja, skandynawski raj. o ludziach prawie idealnych, a jeśli to my, bolesław chrobry gołubiew, mendel gdański maria konopnicka, ciekawe książki 2020, milli dorota, audiobooki dla dorosłych za darmo, olga tokarczuk prawiek i inne czasy pdf…