ISBN

ISBN

9788324057443: Wydawnictwo

Format

40.99: https://woblink.com/ebook/rakietowi-miliarderzy-fernholz-tim-160671u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/161427/pdf

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Kobieta

Autor: Nina Wiater

Co byś zrobiła. gdybyś pewnego dnia dowiedziała się. że twoja rodzina jest w niebezpieczeństwie? Ile byłabyś w stanie poświęcić. by ratować siebie i tych. których kochasz najbardziej?

Oto pytania. na które będzie musiała odpowiedzieć bohaterka tej powieści. Gdy jej nieporadny mąż alkoholik wpada w kłopoty z lokalną mafią. a sytuacja finansowa robi się naprawdę krucha. pozostaje tylko jedno wyjście… Kobieta. próbując podreperować rodzinny budżet. bierze roczny urlop w pracy i wyjeżdża do stolicy w poszukiwaniu dorywczego zajęcia u zamożnych ludzi. Na swojej drodze spotyka Ukrainki. mafiosów i płatnych morderców. Sprząta u warszawskich bogaczy. opiekuje się starcami i osobami niepełnosprawnymi. gotuje dla Wietnamczyków i zajmuje się dziećmi wychowywanymi w duchu eko-doktryny.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Miłość`44

Autor: Agnieszka Cubała

44 prawdziwe historie powstańczej miłości – wzruszające. dramatyczne. niezwykłe opowieści o gorących porywach serca. seksie. który w najstraszniejszych chwilach stawał się namiastką bliskości. a czasem ostatnią przyjemnością w życiu. i o miłości dojrzałej. która przetrwa wszystko. Miłości będącej świadectwem tego. jak bardzo potrzebujemy bliskości drugiego człowieka i siły. jaką daje świadomość. że mamy do kogo wracać i na kogo czekać.

Wśród bohaterów książki odnajdziemy zwykłych warszawiaków. a także poetów. artystów. a nawet warszawską prostytutkę. Wszystkich ich łączy powstańcza miłość – miłość młodych ludzi. którzy nie wiedząc. czy dożyją jutra. ze wszystkich sił próbowali przeżyć jak najpiękniej każdą ofiarowaną im chwilę. Miłość. w której każdy może odnaleźć odzwierciedlenie własnych przeżyć.

Agnieszka Cubała – pasjonatka historii Powstania Warszawskiego. Swoją przygodę z tym tematem rozpoczęła od napisania książki ‚Ku wolności… Międzynarodowe. polityczne i psychologiczno-socjologiczne aspekty Powstania Warszawskiego’. Pracowała w Muzeum Powstania Warszawskiego. koordynując prace nad realizacją scenariusza ekspozycji stałej. Opracowała hasła autorskie do ‚Wielkiej Ilustrowanej Encyklopedii Powstania Warszawskiego’. Konsultowała dwa rozdziały polskiej edycji książki Normana Davisa ‚Powstanie ’44’. Wydała publikacje: ‚Sten pod pachą. bimber w szklance. dziewczyna i… Warszawa. Życie codzienne powstańczej Warszawy’. ‚Skazani na zagładę? 15 sierpnia 1944. Sen o wolności a dramatyczne realia’. ‚Igrzyska życia i śmierci. Sportowcy w Powstaniu Warszawskim’. Za popularyzację tematu otrzymała nagrodę Klio i odznakę Zasłużony dla Warszawy.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Wojna jest zawsze przegrana

Autor: Honorata Zapaśnik

Wojna to coś. o czym nie chcemy wiedzieć. Spychamy ją w zakamarki świadomości – jesteśmy jak dzieci. które zamykając oczy. chowają się przed światem. A reporterzy wojenni wybierają ją sami. Przeżywają wojnę. która nie jest ich. Jednak ich wojną się staje. bo jej obrazy zostają w głowie na zawsze. Warto wiedzieć. co widzieli. co myślą. co przemilczeli. bo „od wojny. drogie dzieci. dzieli nas zaledwie jeden strzał”. jak śpiewał Mick Jagger.

TOMASZ MICHNIEWICZ

Są zwykłymi ludźmi. Też się wzruszają. też płaczą. też czasami odwracają wzrok i chcą uciec – jak wielu z nas. Ale nie robią tego. Albo robią. ale zaraz potem wstają. ocierają łzy i z podniesioną głową. gotowym aparatem. włączonym wizjerem wchodzą w najgorsze l

:

Cena:dietetyka sportowa pdf, wynaturzenie, biblia obcych, ebooki za darmo po polsku, mózg i serce magiczny duet pdf, bartoś tadeusz mnich, jordan belfort wilk z wall street, szłyk, czarnobyl download, thorgal komiks pdf, legendy zamków świętokrzyskich, możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne pdf, krzysztof domaradzki sprzedawca, zmień myślenie a zmienisz swoje życie pdf, analiza fonemowa, dlaczego śpimy, w wysokiej trawie stephen king, opowiadania erotyczne pdf, noszczyk chirurgia pdf, antonio agnieszka siepielska pdf freedisc…