MILF – opowiadanie erotyczne

MILF – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Interesuje mnie tylko seks. nie chcę wplątywać się w żadne zobowiązania.

W pokoju zalega cisza. Powiedziała o słowo za dużo? Nagle wyrzuciła z siebie wszystko. co od dawna chodziło jej po głowie. popadła w amok. Tak po prostu. Spojrzała na Nicka. Nie ma czasu nawet zastanowić się nad tym. co mu właśnie naopowiadała. bo nagle on przerywa milczenie:

– Może mogę w tym pani pomóc’.

Jane Wilson wie. że to nieodpowiednie. że to kłóci się z ogólnie przyjętymi zasadami czy choćby tym. że jest matką. ale nie może się powstrzymać. Nick wynajmuje mieszkanie z jej synem. Jest od niej o wiele młodszy. Gdy nadarza się okazja do spotkania. powstaje między nimi erotyczne napięcie. Niewinna sprawa prowadzi do namiętnego seksu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:


Banki. pieniądze. długi

Autor: Jacek Chołoniewski

System finansowy świata uległ w ciągu ostatnich trzydziestu lat radykalnej. jakościowej zmianie. Pojawił się nowy rodzaj pieniądza – cyfrowy pieniądz bankowy. który już nie jest. jak gotówka. kreowany przez państwowe banki centralne. ale tworzą go z niczego prywatne banki komercyjne. W tej książce przedstawiono konsekwencje tej zmiany. a są one bardzo duże. Niejednokrotnie wręcz szokujące. A przy tym zupełnie nieznane.

Publikacja ta jest przeznaczona dla szerokiego kręgu odbiorców. W szczególności będzie ciekawą lekturą dla osób zainteresowanych lub związanych zawodowo z finansami. bankowością. ekonomią. polityką i rynkami finansowymi. Dla spłacających kredyty. dla pracowników banków każdego szczebla. dziennikarzy. polityków. działaczy społecznych. przedsiębiorców. men

44.9: https://woblink.com/ebook/herbatka-z-hitlerem-tim-bouverie-205655u

Cena:księgarnia medyczna online, xiii księga pana tadeusza pdf, piąta strona świata, diagnoza w resocjalizacji, poradnik gothic 2 noc kruka, wilfrid stinissen, księgi jakubowe ebook, uwięzione pdf, raw rebirth belle aurora pdf, myśliwski ucho igielne, thomas mann czarodziejska góra, audiobook chłopi, anna pilch, wyspiański noc listopadowa, birthday girl penelope douglas pdf, książki o sztucznej inteligencji, wysoko wrażliwi pdf chomikuj, virion szermierz, frank bettger jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie, urbanek weigl, julian korab-karpowicz, zdjęcia mózgu, pieronie, łowca czterech żywiołów pdf, a to historia, lidia litwiak, agnieszka korzeniowska-polak…