Hamlet

Hamlet

Autor: William Shakespeare

Dramatyczna opowieść o władzy. szaleństwie. zawiści. zbrodni i… miłości. Duch poprzedniego króla Danii zdradza swemu synowi. młodemu królewiczowi Hamletowi tajemnicę o morderstwie. którego padł ofiarą. Hamlet symuluje obłęd. aby upewnić się w intencjach nowego króla i dowieść mu popełnionych czynów. a następnie zrealizować ojcowskie zalecenie i dokonać zemsty.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Praca kobiet świadczących usługi seksualne w agencjach towarzyskich

Autor: Izabela Ślęzak

Praca kobiet świadczących usługi seksualne w agencjach towarzyskich oraz sposób organizacji tego typu instytucji to temat podjęty w monografii. Autorka analizuje interakcje zachodzące między pracownicami a ich klientami. Omawia także relacje występujące pomiędzy pracownikami lokali. tzn. kobietami świadczącymi usługi seksualne. osobami zarządzającymi agencjami i pracownikami ochrony. Przedstawia również procesy budowania zaangażowania w pracę w agencji. jego modyfikowania i wygaszania. Sformułowane wnioski są wynikiem wieloletnich badań terenowych. podczas których autorka wykorzystała przede wszystkim obserwacje prowadzone w agencjach towarzyskich oraz wywiady swobodne z ich pracownikami i klientami korzystającymi z usług seksualnych. Książka jest

45: https://woblink.com/ebook/zloty-nosorozec-francois-xavier-fauvelle-aymar-147423u

Cena:


Sekret

Autor: Charlotte Bronte

Wyimaginowana. fantastyczna kraina Angrii. wymyślona w dzieciństwie przez rodzeństwo Bronte. to miejsce akcji opowiadań. stworzonych przez nastoletnią wówczas Charlotte. Choć niewątpliwie młodzieńcze. opowiadania te ukazują już przebłyski jej talentu. a także elementy i wątki. które później miała rozwinąć w pełni w swoich słynnych powieściach. W Verdopolis młoda markiza musi poradzić sobie ze wstrząsającym sekretem. który zagraża jej szczęściu i małżeństwu. W wiejskiej rezydencji młoda mężatka nie może zrozumieć. dlaczego  mąż nie pozwala jej się kontaktować ze światem. Tajemnice. knowania. arystokracja. miłość. piękne młode panny. dumni młodzieńcy – wszystko to łączy się i splata w opowiadaniach. tworzących ten zbiór.

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9


Wielkie polowanie

Autor: Robert Jordan

PORÓWNYWANY DO WŁADCY PIERŚCIENI MONUMENTALNY CYKL FANTASY. KTÓRY POKOCHAŁO PONAD 40 MILIONÓW

CZYTELNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Rand al’Thor i jego przyjaciele wyruszają na Wielkie Polowanie. by zdobyć upragniony Róg Valere. a wraz z nim sławę i władzę nad światem. Szlak wyprawy wiedzie przez nieznane miasta i krainy. krzyżujące się i rozchodzące drogi. gdzie czekają go potyczki ze Sprzymierzeńcami Ciemności i trollokami. Walka o Róg toczy się w aurze magii. reliktów innych Wieków. eksperymentów z jedyną Mocą. ale również w atmosferze przyjaźni i miłości.

„Fantastyczny gobelin o niespotykanym bogactwie i głębi’.

‚GMI’

„Rozmachem i wielobarwnością przypomina dzieła Tolkiena’.

‚Publishers Weekly’

KOŁO CZASU

TOM 2

Na podstawie cyklu serwis Amazon we współpracy z Sony Pictures

Television przygotowuje wysokobudżetowy serial.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 48królowie przeklęci pakiet, leksykon roślin leczniczych, ty i ja dwa różne światy, harasimowicz marcin, ostatnie wołanie maryi, wszystko sie zmienia, samorząd terytorialny w polsce pdf, psie suchary, otoczeni przez idiotów pdf, ibuk uam, babcocha, uciekinier stephen king, piosenki pop, władcy polski książka, winston churchill książki…