1

1

:

:

Cena:


Przeszczepiona miłość

Autor: Anna Mytyk

Jessice ciężko jest się pogodzić z nagłą śmiercią męża. Kiedy wydaje się. że już nigdy nie będzie w stanie powrócić do normalnego życia. u progu domu pojawia się tajemniczy mężczyzna z bukietem konwalii.

Nathan niedawno został poddany operacji przeszczepu serca. którego dawcą był mąż Jess.

Wciąż nie potrafi znaleźć odpowiedzi na zadawane sobie ciągle pytanie: dlaczego pożąda kobiety. której nigdy wcześniej nie widział? Czy więź łącząca męża i żonę przetrwała i przeniosła się na biorcę? Czy istnieje coś takiego jak życie po śmierci? Z czym będą musieli się zmierzyć Jessica i Nathan. i jak potoczą się ich losy?

By znaleźć odpowiedzi na te pytania. musisz sięgnąć po “Przeszczepioną miłość”. Poznaj ujmującą i niezwykle emocjonującą. pełną pasji historię pr

49.99: https://woblink.com/ebook/trolle-putina-aro-jessikka-197785u

Cena:


Tajemnica dorożki

Autor: Fergus Hume

Najpoczytniejsza wiktoriańska powieść sensacyjna!

Pierwsze wydanie Tajemnicy dorożki osiągnęło w Australii sprzedaż około 400 000 egzemplarzy. Jej autor był nieznanym dramaturgiem. ale za wszelką cenę pragnął osiągnąć sławę. Jednak nie mógł znaleźć żadnego dyrektora teatru w Melbourne. który zechciałby przyjąć. albo nawet przeczytać. napisaną przez niego sztukę. W końcu zdał sobie sprawę. że jego prawdziwym celem jest napisanie powieści.

Postanowił więc napisać książkę opisującą tajemnicę. morderstwo oraz życie niższych sfer Melbourne. Ponieważ i tym razem nie znalazł wydawcy chętnego do ryzyka. wydał ją własnym sumptem i już w pierwszym tygodniu sprzedał ponad 5000 egz. Był rok 1886.

Popularność powieści spowodowała. że wkrótce ukazała się ona ró

https://woblink.com/product-publication/download/182/epub: 1

Cena:


I’m a babysitter

Autor: Anita Rafalska

Ponad milion odsłon na Wattpadzie!

Dwudziestodwuletnia Keith Wilson traci pracę w pubie. po czym – dzięki pomocy swojego przyjaciela Drake’a – otrzymuje posadę opiekunki. Kobieta jest bardzo zadowolona. ponieważ desperacko potrzebuje pieniędzy na leczenie matki.

Jej pracodawcą okazuje się właściciel dużej firmy. Rick Morgan. Poszukuje on niani dla swojej pięcioletniej córki Grace. Mężczyzna przejął opiekę nad dziewczynką po rozwodzie z żoną. która wyjechała za granicę.

Nowy szef Keith jest od niej o dziewięć lat starszy. jednak mimo różnicy wieku świetnie się dogadują.

Pewnego dnia Rick kompletnie zaskakuje Keith. kiedy proponuje jej. żeby spędziła noc w jego łóżku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 29.99


Zaginiona Księga Bieli

Autor: Cassandra Clare

Poznaj nową ekscytującą powieść z uniwersum Nocnych Łowców! Dla Magnusa Bane’a. Najwyższego Czarownika Brooklynu. i Aleca Lightwooda. Nocnego Łowcy. śmiertelnie niebezpieczna wyprawa będzie doskonałą okazją do kolejnej niezwykle romantycznej podróży! 

Magnusowi Bane’owi i Alecowi Lightwoodowi wszystko układa się świetnie: nareszcie mieszkają razem we wspaniałym domu. a ich syn. mały czarnoksiężnik o imieniu Max. właśnie uczy się chodzić. Na ulicach Nowego Jorku panuje cisza i spokój – przynajmniej jak na nowojorskie standardy – ale to tylko pozory. Pewnej nocy dwóch starych znajomych Magnusa włamuje się do niego i kradnie potężną Księgę Bieli. Magnus i Alec muszą podążać za złodziejami aż do Szanghaju i zwołać wiernych sojuszników. a przecież ktoś powinien zaopiekować się ic

27.9: https://woblink.com/ebook/jak-uciszyc-wewnetrznego-krytyka-i-uwierzyc-w-siebie-joanna-godecka-alina-adamowicz-197835u

Cena: Alina Adamowiczharlan, janina sokołowska, gra 5 sekund pdf, chromatografia nadkrytyczna, eleanor grey, wściekły maxiu, zew cthulhu audiobook, marketing kotler, potulna dostojewski, analiza wyników, bestariusz słowiański, dziewczyna z warkoczami, łódka origami krok po kroku, aron jasnowidz, pzinż 302, rodzic jako przywódca stada, schizis, rachunek kosztów książka pdf, marek jarema, rok 1984 książka, mikrobiologia heczko pdf, jacek dąbała, do wszystkich chłopców, których kochałam 3, chłopcy z placu broni mp3…