Hiszpański. Superkurs (kurs+rozmówki). Wersja mobilna

Hiszpański. Superkurs (kurs+rozmówki). Wersja mobilna

Autor: autor zbiorowy

‚Kompletny zestaw do samodzielnej nauki: Intensywny kurs w 30 lekcjach! Rozmówki polsko-hiszpańskie! Hiszpański. Superkurs to pierwsze tak kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich. którzy chcą nauczyć się języka od podstaw. a zarazem możliwie szybko móc korzystać z jego znajomości w życiu codziennym. Łączy w sobie zalety intensywnego kursu. sprawdzoną w praktyce użyteczność rozmówek. oraz wygodę i mobilność. Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowanie do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy. Ponadto kurs to m.in.: współczesne dialogi i słownictwo z tłumaczeniami. aktualna tematyka: biznes. turystyka. internet. kultura. rozrywka. poszukiwanie pracy. przejrzyste objaśnienia gramatyki i ćwiczenia z kluczem. lekcje powtórkowe i ćwiczenia. Rozmówki polsko-hiszpańskie to: 12 rozdziałów tematycznych obejmujących wszystkie najważniejsze dziedziny życia. zwroty i słówka niezbędne w podróży. pracy. interesach. natychmiastowa pomoc językowa przy zakupach. rezerwacji hotelu. zamawianiu jedzenia. przykładowe dialogi i słowniczek po każdym rozdziale. Wersja mobilna na smarftony i tablety została wzbogacona m.in. o interaktywny spis treści. hipertekstowe linki przy każdym ćwiczeniu odsyłające do klucza do ćwiczeń. Udostępnia też cały zakres typowych funkcjonalności dla formatów mobilnych (wyszukiwanie. skalowalność. zakładki) zachowując istotne dla pozycji edukacyjnej zalety szaty graficznej książki papierowej.’

Wydawnictwo: Lingo

Cena: 19.9


ISBN

9788381510530: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/podziemne-linie-lotnicze-rafal-lisowski-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-tomasz-boguslawski-ben-h-winters-joanna-niczyj-138146u

Cena: 28


Obudź się

Autor: Jon Kabat-Zinn

Jon Kabat-Zinn to jeden z najbardziej znanych i wpływowych popularyzatorów ruchu mindfulness. To dzięki niemu medytacja uważności stała się częścią życia milionów ludzi.

„Obudź się” to praktyczny poradnik. w którym autor odpowiada na pytania dręczące zarówno początkujących. jak i zaawansowanych adeptów medytacji. Jak można się jej nauczyć? Jak wygląda formalna praktyka? Jak w czasach nieustannego rozproszenia przezwyciężyć trudności związane z włączeniem uważności we własne życie?

Odpowiedź na te pytania pomoże nam być bardziej świadomymi swojego ciała i zmysłów. rozwinąć empatię i stać się zdrowszymi fizycznie i psychicznie oraz spełnić się zarówno w drobnych. jak i kluczowych aspektach życia.

W codziennym życiu często nieświadomie zatracamy się w negatywnych myślach i wzorcach. nieraz utykając w nich na dobre. „Obudź się” pokazuje. jak wyzwolić się z negatywnych schematów. zacząć dostrzegać rzeczy radosne i inspirujące. oraz odnosić się do świata w spokojny. akceptujący sposób.

Poradnik ten uczy. jak cieszyć się życiem z chwili na chwilę. podnieść odporność na stres oraz koncentrację. radzić sobie z bólem i cierpieniem. a także rozwinąć w sobie bardziej wyrozumiałe podejście dla siebie i innych.

Dzięki nauce wiemy. że korzyści płynące z medytacji są nie do przecenienia. W „Obudź się” Jon Kabat-Zinn kontynuuje swoje dzieło. pokazując czytelnikom. jak uczynić z tej praktyki część swojego codziennego życia. oraz odpowiadając na ponadczasowe pytania.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 24.99


Trans

Autor: Piotr Augustyniak

Cezary Wodziński zmarł 12 czerwca 2016 roku. pozostawiając po sobie ogromne dzieło. a także żywy obraz jednej z najbardziej intrygujących postaci polskiej kultury schyłku XX i początku XXI wieku. Rok po jego śmierci ukazuje się książka. która przybliża postać filozofa. jak i najważniejsze wątki oraz podstawowe intuicje jego myślenia. Myśl Wodzińskiego jest prześwitem innej możliwości. precedensem zupełnie INNEGO widzenia świata. Wyzwala. bo wymusza myślenie samodzielne. takie. które przedziera się przez pokłady zbiorowego otumanienia. Myślowy TRANS. który zaraża transem i trans rodzi.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 20


https://woblink.com/product-publication/download/23623/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788324046980: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/wyklady-profesora-niczego-mieciu-mietczynski-31864u

Cena:


Na dnie duszy

Autor: Anna Sakowicz

Rozalia. Donata i Inga.

Trzy pokolenia kobiet żyjących w różnych czasach. Mają swoje rodziny. domy. codzienność. Każda z nich ma też swoje emocje. pragnienia. radości… Kiedy ich marzenia zderzają się z rzeczywistością. myślą. że tak musi być. że takie jest życie. że jest to. co jest.

Jednak z biegiem lat zauważają. że jest o wiele więcej. To. co naprawdę ważne. jest głęboko ukryte na dnie każdej duszy… Często zostaje tam na zawsze. A czasem trzeba je znaleźć i wydobyć za wszelką cenę i ze wszystkich sił. Nieważne bowiem. ile błędów popełniliśmy. ale że wciąż chcemy je naprawiać.

Pozornie zwyczajna historia. jakich wiele. a jednocześnie pełna niespodziewanych zwrotów akcji. dawnych tajemnic i zaskakujących wyborów.

Ta intrygująca opowieść pochłonie

Wydawnictwo: Znak

Cena: 32.99


Format

EPUB.MOBI: 32804

https://woblink.com/ebook/humory-hipolita-kabla-roksana-jedrzejewska-wrobel-grazyna-rigall-32804u

:

Cena:rod kraina słońca legnica, muminki audiobook, amnesia mroczny obłęd poradnik, droga do finansowej wolności, tokyo lifestyle book, jak odtworzyć audiobooka na telefonie, chemia książka, darkest dungeon osiągnięcia, zwalczanie korupcji, choroby skóry i choroby przenoszone drogą płciową, allan carr, sposob na elfa, dylemat paris chomikuj, kuba wojewódzki autobiografia, szkola w szczytnie…