ISBN

ISBN

9788711677056: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/gniazdo-ksiazat-dzawacha-lidija-aleksiejewna-czarska-199383u

Cena:


Świąteczne nieporozumienie

Autor: Katarzyna Bester

W Londynie roi się od choinek i bożonarodzeniowych dekoracji. Jednak Harper nie czuje magii świąt. Skupia się na pracy. bo to zawsze wychodzi jej najlepiej. Lekceważąc świąteczny klimat. przygotowuje się do wyjazdu z kraju i obiecanego awansu. Jednak w wyniku nieporozumienia Harper ląduje w jednym mieszkaniu z wrednym i – niech to szlag – pociągającym Amerykaninem. W dodatku w firmie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Czy ten rok skończy się dla niej tak. jak to sobie zaplanowała?

Holden przyjeżdża do Londynu w interesach. Ma tu zostać przez miesiąc. a później wrócić do spokojnego życia w Nowym Jorku. gdzie spędzi święta z rodziną. Wszystko jednak nieco się komplikuje. gdy na jego drodze staje pyskata Brytyjka. która uznaje go za włamywacza i wymierza mu cios parasolem. Między tą dwójką r

:

Cena:


STO MILIONÓW DOLARÓW

Autor: Lee Child

Rok 1996. Jack Reacher jeszcze służy w armii. Właśnie wrócił z Bałkanów. z misji. którą sam nazywa „sprzątaniem świata”. Musiał wykonać kawał dobrej roboty. skoro został za to odznaczony Legią Zasługi. Tylko że jeszcze tego samego dnia zostaje wysyłany na szkolenie. A to najgorsze. co może spotkać oficera żandarmerii wojskowej.

W „szkółce”. do której trafia. jest tylko trzech uczniów: on. agent FBI i analityk CIA. I nie ma ona nic wspólnego z nauczaniem. Chodzi o supertajną operację.

Pracujący dla CIA Irańczyk wpada w Hamburgu na trop transakcji. Wiadomo tylko. że sprzedający jest Amerykaninem i za to. co ma do zaoferowania. żąda sto milionów dolarów.

Reacher i jego nowi koledzy muszą się dowiedzieć. kim jest i przede wszystkim. co chce sprzedać. I nie wolno im spalić

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Cena: 29.9


Ścieżka prostej obfitości

Autor: Sarah Ban Breathnach

Ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy! Nieprzemijająca klasyka literatury inspirującej.

Ścieżka Prostej Obfitości od lat jest światowym bestsellerem i ważną lekturą dla kolejnych pokoleń kobiet. Inspirujące medytacje na każdy dzień oraz praktyczne rady pomogły milionom czytelniczek odzyskać swoje prawdziwe ja. odnaleźć równowagę w najtrudniejszych chwilach życia i na nowo odkryć szczęście i piękno codzienności.

Niezwykle mocne przesłanie Ścieżki Prostej Obfitości jest jeszcze bardziej potrzebne i aktualne dziś. w pełnym niepokojów świecie. Z charakterystyczną szczerością. dowcipem i mądrością Sarah Ban Breathnach zaktualizowała swój poradnik z myślą o nowym pokoleniu kobiet. które potrzebuje go jeszcze bardziej niż poprzednie.

Ścieżka Prostej Obfitości. z nowym wstępem. częściowo zupełnie zmienionymi medytacjami i comiesięczną listą prostych radości. jest niezawodnym przewodnikiem dla kobiet. które chcą żyć świadomie i być wierne swemu Autentycznemu Ja. Książka Sarah uczy nas celebrowania wewnętrznej radości i szukania piękna w prostych przyjemnościach i dobrze spędzonych chwilach każdego dnia.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 44.9


ISBN

9788328707511: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/jak-umieramy-viktor-grotowicz-schu

Cena: 32.99


Śmiech ma po matce. Tajemnice genów

Autor: Carl Zimmer

Z tej książki dowiesz się:

•Jak to się dzieje. że dziedziczymy florę bakteryjną?

•Dlaczego wciąż nosimy w sobie geny odpornościowe neandertalczyków?

•Jaką rolę w rozwoju genetyki odegrał groszek?

•Kiedy XX + XY = XY. a kiedy XX?

Wszystkim nam się wydaje. że z dziedziczeniem jesteśmy na ty. Już wiele wieków temu ludzie dostrzegali podobieństwa dzieci do rodziców – podobny kolor oczu lub sposób zachowania w określonych sytuacjach. Nie zastanawiali się jednak. dlaczego tak się dzieje. i nie nazwaliby tego dziedziczeniem. Dziedziczenie oznacza dar lub klątwę. Definiuje to. jacy jesteśmy. na podstawie naszej biologicznej przeszłości. Daje nam również nieśmiertelność. przenosi bowiem naszą cząstkę w przyszłość.

<

9.99: https://woblink.com/ebook/basia-i-przyjaciele-antek-zofia-stanecka-199681u

Cena:historia polskiego szaleństwa, zapisane w wodzie książka, stanisław lem głos pana, czując rozmowy o emocjach pdf, stephen king historia lisey, kartezjusz rozprawa o metodzie, nina majewska brown wakacje, dyrektorium duszpasterstwa rodzin, tokarczuk ebook, sprawdzian z edukacji przyrodniczej klasa 2, schudnij pysznie jesienią i zimą pdf, dziady ebook, książki pdf, chrissie wellington, do czytania pdf, kryształy czasu, dieta miażdżycowa pdf, grzegorz pac, ks. ireneusz łukanowski, brooke mcalary, mikrobiologia lekarska heczko pdf, otyłość u dzieci i młodzieży pdf, wyznanie mojżeszowe, jak wejsc do darknetu…