Noah po prostu jest

Noah po prostu jest

Autor: James Green Simon

Biedny Noah! Jego ojciec zniknął wiele lat temu. matka występuje na scenie jako imitatorka Beyoncé. wprawiając go w zażenowanie. a jego ukochana babcia nie jest już sobą. Ma tylko jednego przyjaciela. Harry’ego. a szkoła to… no cóż. szkoła to czyste piekło. Dlaczego Noah nie może być normalny jak wszyscy w szkole? Może gdyby nawiązał z kimś romantyczny związek – na przykład z Sophie. która jest idealna i cudowna – byłby kimś? Ale plany Noah biorą w łeb. gdy podczas jednej z imprez całuje się z Harrym. No cóż… każdemu może się zdarzyć. ale czy to oznacza. że Noah jest gejem? A może to był zwykły przyjacielski pocałunek? W sumie. to przede wszystkim Harry całował Noah. a nie Noah Harrego. więc się nie liczy. prawda?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena:


Związek bez gniewu. Jak przerwać błędne koło kłótni. dąsów i cichych dni

Autor: W. Robert Nay

Twój związek zamienił się w pole walki? Sarkazm. drażliwość i wrogie nastawienie partnera sprawiają. że zachodzisz w głowę. co się stało z waszą bliskością i zaufaniem? Ciekawe. ile jeszcze potraficie znieść. Jeżeli gniew zatruwa twój związek. ta książka zawiera odtrutkę. W. Robert Nay proponuje ci proste i praktyczne techniki. dzięki którym skutecznie opanujesz gniew. Dowiesz się. jak gniew rodzi się w relacjach między partnerami. dlaczego możesz bezwiednie powodować negatywne reakcje i jak postępować. by trwale coś zmienić. Testy i sugestie pomagające stopniowo radzić sobie z różnymi rodzajami złości poparte są przykładami zaczerpniętymi z życia. Oparte na psychologii strategie. które znajdziesz w tej książce. są proste. lecz zaskakująco skuteczne. Wykorzystaj je dla siebie i dla osoby. którą kochasz.

„Jedna z najlepszych książek na temat przezwyciężania destruktywnych wzorców komunikacji w związkach partnerskich. Praktyczne rady doktora Naya wcielane w życie krok po kroku zapewniają stabilne wsparcie osobom. które chcą uchronić przed zgubnym wpływem konfliktów swoje uczucia i zaangażowanie. Książka ta wywarła na mnie wielkie wrażenie”.

Dr Pepper Schwartz. autorka Love Between Equals

„Oto mądry i praktyczny przewodnik traktujący o jednym z najbardziej bolesnych problemów. z jakimi borykają się związki. Doktor Nay pokazuje. jak zmienić własne reakcje na gniew partnera i poczuć się lepiej z samym sobą”.

Dr William J. Doherty. autor Take Back Your Marriage

Dr W. Robert Nay jest psychologiem klinicznym oraz wykładowcą w katedrze medycyny uniwersytetu w Georgetown. Wyszkolił tysiące specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego. przygotowując ich do pracy z pacjentami. którzy w swoich związkach mają problem z opanowaniem gniewu. Jest autorem książki Taking Charge of Anger (Poskramianie gniewu).

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99kulesza cezary, worms 4 totalna rozwałka, język matematyki sprawdzian liceum pdf, artur kijak, hoffmanowej, lord jim conrad, pan samochodzik i skarb atanaryka, ciarkowska, krzysztof warchoł, mirosław jarosz, mały wilczek, dom którego nie było, just cause 3 poradnik, jak mówić żeby maluchy nas słuchały ebook, posłuszni do bólu, apokalipsa 2 wojna światowa, spętani przeznaczeniem chomikuj, pilipiuk przyjaciel człowieka, przeciw bogom…