ISBN

ISBN

9788381474030: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/stajnia-pod-lasem-elzbieta-praglowska-148190u

Cena:


Nowi londyńczycy

Autor: Judah Ben

Finalista Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki 2019

Dzisiejszy Londyn nie jest już tylko miastem królowej brytyjskiej. Big Bena i popołudniowej herbaty. Dołączyły do nich nowe symbole – koczujący pod murami żebracy. skuleni w przejściach podziemnych bezdomni i czekające na skrzyżowaniach prostytutki.

Ben Judah przemierza ulice miasta. w którym się urodził i wychował. ale które powoli przestaje poznawać. Podczas swojej wędrówki zastanawia się. do kogo właściwie należy Londyn. skoro biali Brytyjczycy to tylko 18% populacji. a każdego roku przybywa do miasta 100 000 nowych imigrantów. A może prawdziwi londyńczycy to ci spotkani Rumuni. Polacy czy Pakistańczycy? Wszyscy oni chcieli. aby spełnił się ich wielki sen. a obudzili się w koszmarnej rzeczywi

9.9: https://woblink.com/ebook/rozliczanie-vat-od-uslug-swiadczonych-przez-internet-tomasz-krywan-148203u

Cena:


RODO 2019.Plusy i minusy zmian od 4 maja

Autor: praca zbiorowa

Publikacja zawiera omówienie wszystkich zmian wprowadzonych przez ustawę z 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zmiany dostosowujące przepisy krajowe do RODO dotyczą bardzo wielu dziedzin. Obejmują m.in. zmiany w Kodeksie pracy wprowadzające nowy katalog danych. jakich można wymagać od kandydata do pracy oraz pracownika. W ustawach z zakresu administracji i postępowania podatkowego sprecyzowano. w jaki sposób obowiązek informacyjny wynik

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 34.99


Wydawnictwo

RM: Format

148969

https://woblink.com/product-publication/download/148969/epub: 1

Cena:


Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji

Autor: Max Tegmark

Jak sztuczna inteligencja wpłynie na świat – wojny. prawo. zatrudnienie. przestępczość. relacje społeczne i nasze własne poczucie człowieczeństwa? Czy powinniśmy się obawiać wyścigu zbrojeń w zakresie broni autonomicznych. a może tego że maszyny całkiem nas zastąpią na rynku pracy? Powstanie sztucznej inteligencji ma większy potencjał do przekształcenia naszej przyszłości niż jakakolwiek inna technologia – i nie ma nikogo o większych kwalifikacjach do zbadania tej przyszłości niż Max Tegmark. profesor w MIT.
A jakiej przyszłości Ty chcesz? Ta książka zachęci Cię do przyłączenia się do dyskusji. która może okazać się najważniejszą w naszych czasach. Reprezentowane są w niej najrozmaitsze punkty widzenia i przedstawiane najbardziej kontrowersyjne zagadnienia – od superinteligencji aż do świadomości.

Max Tegmark jest profesorem fizyki w MIT i autorem bestsellerowego ‚Naszego matematycznego Wszechświata’. Napisał ponad dwieście prac naukowych. obejmujących tematy od kosmologii po sztuczną inteligencję.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 40sławomir mrożek artysta streszczenie szczegółowe, sara shepard gra w kłamstwa, poradnik szczęśliwej singielki, sprawdzian ewolucja, kamienie na szaniec cała książka audiobook, współczesna kobieta, assassin’s creed black flag mapy skarbów, dot hutchison, erik bertrand larssen, przeszkody małżeńskie, krzysztof barteczko, orwell george, józef białek czas niewolników, mikołajek test pdf, rhys. synowie zemsty. tom 1 pdf, wielka, większa i największa, ruiz zafon labirynt duchów, postacie zbrodni i kary, zadania z ortografii…