https://woblink.com/product-publication/download/199168/epub

https://woblink.com/product-publication/download/199168/epub

1:

:

Cena:


Obrazki

Autor: Józef Soszyński

Bieszczady to nie tylko malownicze krajobrazy i ulubiona kraina piechurów. Prawdziwy świat kręci się z dala od turystycznych szlaków. a najlepiej poznaje się go z pierwszej ręki. Wspomnienia Józefa Soszyńskiego. który drugą połowę życia spędził w Bieszczadach są tego najlepszym przykładem. Dwadzieścia krótkich opowiadań to zapis obrazków oddających prawdziwy bieszczadzki koloryt lokalny wraz z jego charakterystycznymi mieszkańcami. Józef Soszyński kolejny raz dzieli się z czytelnikami światem swoich emocji i spostrzeżeń na temat świata. który go otacza. „Obrazki’ to kontynuacja zapisu wspomnień z życia autora. które poprzedził debiutancki zbiór „Sznurek’ – o dzieciństwie i latach młodości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


1

:

:

Cena:


ISBN

9788726534641: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/krwawa-noc-w-skolimowie-ludwik-marian-kurnatowski-199220u

Cena:


Brühl (Trylogia Saska II)

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Henryk Brühl początkowo był skromnym paziem na dworze Augusta II Mocnego. Przez wiele lat politycznych intryg i manipulacji zyskuje sympatię monarchy. Gdy tron obejmuje August III Brühl z umocnioną już postawą zostaje urzędnikiem. Nowy król nie angażuje się zbytnio w sprawy kraju. więc Brühl wykorzystując sytuację faktycznie przejmuje władzę i zaczyna sprawować własne rządy w Saksonii.

Utwór ten stanowi drugą. po ‚Hrabinie Cosel’. część tzw. trylogii saskiej. która przekonująco przedstawia rzeczywistość dworską za czasów panowania Wettynów.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99w poszukiwaniu prawdy, nowe zrozumieć tekst zrozumieć człowieka 3, mroz iluzjonista, parabellum mroz, wszystkie nasze, www.woblink, z odwagą w nieznane, dziady cz 2 cała książka, cherezińska płomienna korona, reforma walutowa władysława grabskiego, miłość w czasach zarazy pdf, perwersyjny bogacz tom 2, bez litości i przebaczenia, pascal mysli, rafał glajcar, raven king, przyjaciel wesołego diabła książka, kali linux testy penetracyjne pdf, funkcje administracji publicznej pdf…