Diabelska działka

Diabelska działka

Autor: J.R. Ward

Finałowa odsłona bestsellerowej serii Królowie bourbona.

 

Dynastia Bradfordów chyli się ku upadkowi. Śmierć Williama Baldwine’a. głowy rodu. uznano początkowo za samobójstwo. ale wkrótce jego najstarszy syn i zarazem największy wróg przyznaje się do morderstwa. W policyjnym areszcie Edward rozpacza nie tylko z powodu rozpadu rodziny i utraty wolności. ale też kobiety… Sutton Smythe. jego wielka miłość i jedyna osoba. o którą naprawdę zabiegał. została prezeską konkurencyjnej firmy. a to z góry skazuje ich związek na porażkę. Edward musi także stawić czoło twardej więziennej rzeczywistości.

 

Młodszy brat Edwarda. Lane. planował na zawsze pozostać bawidamkiem. chowającym się w cieniu brata. Tymczasem przekorny los stawia go w roli głowy rodziny i lidera firmy. Prz

31: https://woblink.com/ebook/dzikie-serce-jamey-bradbury-154106u

Cena:


ISBN

9788380758773: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/miejsce-bez-ciebie-katarzyna-agnieszka-dyrek-jewel-e-ann-160647u

Cena:


Żelazne werble

Autor: Tomasz Sadowski

Na świecie trwa demograficzna katastrofa wywołana przez azjatycką korporację. która wypuściła na rynek kobietę-robota. Chiny. które są najbardziej dotknięte problemem braku płci żeńskiej. dokonują agresji na swoich sąsiadów.

Struktury społeczne zostają całkowicie zaburzone. a na wszystkich kontynentach trwa polowanie na niewiasty. które z powodu wciąż zmniejszającej się ich liczby stają się najbardziej poszukiwanym towarem.

Kris. były żołnierz zajmujący się tropieniem i uwalnianiem porwanych kobiet. otrzymuje nietypowe zlecenie od wpływowego człowieka z Iron Valley. Wkrótce okaże się. że konsekwencje realizacji tej misji mogą być poważniejsze. niż mu się wydawało…

Miała na imię Amanda i trzy dni temu skończyła dziewiętnaś

22: https://woblink.com/ebook/w-objeciach-samotnosci–154320u

Cena:


Nasze miejsce

Autor: Sonja Yoerg

Suzanne wiedzie na pozór idealne życie. ma wielu przyjaciół. piękny dom. kochającego męża i dzieci. Ale pod płaszczykiem codziennych sukcesów kryją się niezadowolenie i wciąż narastające konflikty. które nieuchronnie prowadzą rodzinę Blakemore ku upadkowi.

Wszystko zmienia się. gdy Suzanne natrafia na wychudzoną i chorą nastolatkę.która pilnie potrzebuje jej pomocy. Kobieta jeszcze nie wie. jak to spotkanie odmieni jej los. Eteryczna i nieobyta ze współczesnym światem Iris przeraża ją i fascynuje jednocześnie. Wychowana poza cywilizacją i jej nierzadko tłamszącymi zasadami. pokazuje Blakemore’om. na czym polega życie w jego surowej i czystej formie.

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31


https://woblink.com/product-publication/download/161427/pdf

1:

:

Cena:kod lyoko, energia gigawat, pamiec nieulotna, leila meacham, symboliczny interakcjonizm, zima zima za oknami mp3 chomikuj, założenia metodologiczne, na znak tryumfu, jansson, owady polskie, bożena popiołek, motylek puzyńska pdf, ania szubert wiek, bonda czerwony pająk pdf, stefan płażek, śmiertelne zlecenie, burzliwe dzieje pirata rabarbara, książki w pdf za darmo, wietnam komunizm, w co grają ludzie eric berne, cherezińska niewidzialna korona…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin