Plotkara 10: Nigdy ci nie skłamię

Plotkara 10: Nigdy ci nie skłamię

Autor: Cecily von Ziegesar

Serena i Blair odpoczywają w East Hampton. Spotykają tu dawnego przyjaciela – Nate przymusowo pracuje w domu swojego trenera. gdzie próbuje go uwieść żona mężczyzny. Vanessa straciła pracę operatorki przy filmie i zaangażowała się do pracy w charakterze niani kilkuletnich bliźniaków.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


Superbohater z antyku. t.1 Oto Herkules!

Autor: Stella Tarakson

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich: opowieść o chłopcu. który sprawdza na własnej skórze. jak to jest być bohaterem.

Kiedy Tim stłukł antyczną wazę swojej mamy. był to tylko początek jego problemów. Wyzwolony z wazy superbohater – Herkules – może mu napytać biedy. Chce pomóc chłopcu. lecz jego wysiłki wywołują coraz większy zamęt. Trzeba go wysłać z powrotem do lamusa. zanim mama nie odeśle tam Tima.

Wydawnictwo: Heraclon International

Cena: 21.95


https://woblink.com/product-publication/download/197707/epub

1:

:

Cena:


Mężczyźni w potrzasku

Autor: Kazimierz Kyrcz jr.

Bednarski awansuje na nadkomisarza. ale jego radość trwa krótko. W uznaniu zasług zostaje szefem krakowskiego Archiwum X. Wspierany przez niezbyt według niego rozgarniętych policjantów musi teraz zająć się wyjaśnianiem nierozwiązanych. zadawnionych spraw. Jedną z nich. z pozoru błahą. jest samobójstwo młodego chłopaka. którego rodzice nie wierzą. by zginął z własnej ręki. Dokonane przez Bednarskiego i jego ludzi ustalenia nikogo jednak nie uszczęśliwią. Prawda i fałsz jak zwykle przenikają się w różnych aspektach codzienności.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 26.99


EPUB.MOBI

201302: 14.9

https://woblink.com/product-publication/download/201302/epub

:

Cena:


1

:

:

Cena:ja ciąża i cała reszta, audiobook metro 2033, sprawa honoru, maria paradowska, zbigniew t nowak, wydawnictwo polityka, leszek balcerowicz biografia, alfred palla, odmiany terytorialne polszczyzny, barbara ksit, karta badania mowy, biblioteka prawnicza warszawa, monika filipowska, biegnij chłopcze biegnij książka, tomasz kwarciński, folet, ciemności opowiadanie josepha conrada, fala koherentna, podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych jańczuk, plejotropowe działanie statyn, co to jest e book, niezdobyta melissa darwood, resortowe…