Moloch

Moloch

Autor: Marek Krajewski

Najmroczniejsze śledztwo Mocka

Breslau. 1928. szpital psychiatryczny przy Kletschkau Strasse. Eberhard Mock staje twarzą w twarz ze swą dawną kochanką. Jej córka i syn zostali porwani. a ślad po nich zaginął. Od śmierci ukochanej Sophie nic nie wstrząsnęło Mockiem równie mocno jak to spotkanie. Hedwig postradała zmysły: o morderstwo dzieci oskarża własnego męża.

Krok po kroku Mock odkrywa upiorne powiązania między tajnym stowarzyszeniem okultystycznym a budowniczymi miasta przyszłości w centrum Wrocławia. Nawet nie domyśla się. jak potężne siły śledzą każdy jego krok.

Cmentarne czarne msze. wyuzdane praktyki seksualne i ludzie. którzy nie cofną się przed niczym. Tajne śledztwo zaprowadzi Mocka wprost przed przerażające oblicze prawdy. Czy istnieje granica. której Mock nie przekroc

:

Cena:


Dziewczyny sprawiedliwe

Autor: Anna Herbich

Łucja wyprowadziła z getta najlepszą przyjaciółkę Belę

Rodzina Ireny pod nosem gestapowców ukrywała na strychu trzyosobową żydowską rodzinę

Nie musiały się wychylać. Mogły spokojnie przeżyć wojnę w rodzinnych domach. Nie mogły jednak patrzeć na to jak niemieccy okupanci traktują Żydów. Polują na nich. zamykają w gettach. wysyłają do obozów koncentracyjnych na pewną śmierć. Prześladują ich znajomych. sąsiadów. przyjaciół. Niewinnych ludzi. którzy według nazistowskiej ideologii stracili prawo do egzystencji.

Nie pozostały obojętne na ich cierpienie. Nie zawahały się im pomóc. mimo że ryzykowały życiem swoim i swoich najbliższych. Dziewczyny. które zrobiły to co uznały za słuszne. 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.<

Wydawnictwo: Znak

Cena: 25.99


Wszystko wina kota!

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Romantyczna komedia omyłek.

Bestsellerowa pisarka. Lidia Makowska. od lat tworzy popularne wśród kobiet powieści. wydając je pod pseudonimem Róża Mak. Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwić. co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow – czołowy bloger bezlitośnie punktujący niedociągnięcia wszystkich poprzednich powieści.

Jednocześnie Lidia. namawiana przez agentkę i przyjaciółkę. Karolinę. przygotowuje się do telewizyjnego wywiadu. aby ujawnić wszystkim fanom swoją prawdziwą twarz. Żąda jednakże. aby wywiad poprowadził Jack. który jako krytyk literacki także występuje incognito.

„Wszystko wina kota!” to ciepła i optymistyczna historia o zaufaniu i przyjaźni. a także o tym. jak cienka moż

20.85: https://woblink.com/ebook/lud-ilona-wisniewska-129638u

Cena:


ISBN

9788381252928: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/sekret-listu-lucinda-riley-125232u

Cena:warto być przyzwoitym bartoszewski, gramatyka na bardzo dobry pdf, ebooki za darmo, psychoruchowy, niewyjaśnione okoliczności książka, darknecie, libido dominandi, fedon pdf, libra nowy sącz, dla ellison pdf, bukiety z krepiny, nocne rozmowy, książki do czytania, książki dla dzieci pdf, ryszard mastalski, fastlane milionera pdf, fusion 360 zmiana jezyka, janusz morbitzer, vi keeland tylko twój pdf, sekretnik współczesnej czarownicy pdf…