Nie musisz być doskonały

Nie musisz być doskonały

Autor: Dariusz Piórkowski SJ

Odkryj w swoim życiu pokój Bóg chce wydobyć z nas to. co najlepsze. ale nie zaciśniętą pięścią czy przystawiając rewolwer do naszej skroni. Stawia nam wymagania. ale nie po to. byśmy ich spełnianiem wyszarpywali Jego miłość. Zwraca się raczej ciągle z tym samym apelem: „Pragnę. abyś był inny. bo jeszcze nie doszedłeś do swojej pełni. ale kocham cię. przyjmuję cię takim. jakim jesteś teraz. Jeśli nie staniesz się inny. też będę cię kochał”. Perfekcjonista słyszy niestety tylko pierwszą część tego zdania: „Chcę. abyś się zmienił”. po czym wprowadza w swojej głowie „drobną” modyfikację: „Bo wtedy cię pokocham”. Dariusz Piórkowski SJ Czym jest perfekcjonizm religijny i jakie są jego przyczyny? Dlaczego utrudnia relacje z Bogiem i ludźmi? Jak rozpoznać w sobie jego objawy? Ta książka pomoże ci wejść na drogę. dzięki której uwolnisz się od niezdrowego myślenia o Bogu. o sobie i otaczającej cię rzeczywistości. Bóg cierpliwie rozbraja tykającą w nas bombę. wyzwalając od lęku i męczącej presji. Dariusz Piórkowski − jezuita. duszpasterz. doświadczony kierownik duchowy i rekolekcjonista. Autor publikacji poświęconych duchowości. rozwojowi osobistemu i Biblii. . O duchowości z krwi i kości. Książeczka o miłosierdziu i Spodziewaj się Dobra. Publikuje w „Życiu Duchowym”. „W Drodze” i na portalu . Mieszka w Zakopanem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM

Cena: 34.9


Dolindo i Oficjum. Listy z Rzymu

Autor: Ks. Dolindo Ruotolo

Ze względu na fałszywe oskarżenia ks. Dolindo Ruotolo w roku 1921 został postawiony przed Świętym Oficjum. Spędził blisko rok w Rzymie. by odpowiadać na zarzuty i bronić swojego dobrego imienia. To doświadczenie było dla niego bardzo trudne i bolesne. Co wtedy myślał? Czym dzielił się ze swoimi duchowymi dziećmi? Posłuszny spowiednikowi pisał do nich listy. które opublikowane zostały w tym zbiorze. Mimo doświadczonej niesprawiedliwości. Ojciec Dolindo pozostał wierny Kościołowi i zachęcał swoje duchowe dzieci. aby nie gorszyły się błędami. jakie mogą popełnić niektórzy członkowie Kościoła. ale aby widziały zawsze i we wszystkim Boże działanie.

Gdy czytamy te listy obecnie. trudno oprzeć się wrażeniu. że słowa ks. Dolindo są prorocze. a przez jego bolesne doświa

29: https://woblink.com/ebook/trzynascie-marcin-swietlicki-189754u

Cena:


ISBN

9788366013292: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/instastory-iva-hadj

Cena:


Pytania bez odpowiedzi

Autor: Karolina Wasilewska

Hania Śliwińska jest nastolatką. która bardzo mocno przeżyła rozwód rodziców. Samotnie wychowywana przez zmagającą się z uzależnieniem matkę. dziewczyna znajduje ukojenie w spotkaniach z panią Stasią. starszą kobietą. którą się opiekuje. Ciężkie chwile i nieustannie pojawiające się problemy sprawiają. że Hania jest bardziej dojrzała emocjonalnie i samodzielna niż jej rówieśnicy. Ale najgorsze dopiero przed nią – wkrótce dwie najbliższe jej osoby trafią do szpitala. a ich losy zostaną powierzone Bogu i lekarzom…

Trudne życiowe decyzje. splątane rodzinne losy. tajemnice sprzed lat i pytania. na które nie zawsze można znaleźć odpowiedzi… Czy mimo piętrzących się przeciwności losu bohaterom uda się w końcu odnaleźć spokój ducha?

– Powiedziała mi.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99wszechświat cię wspiera, tomek sawer, hubert kaszyński, system polityczny hiszpanii, sylwiusz, george orwell folwark zwierzęcy pdf, henryk sienkiewicz latarnik fragment, inventor 2019, chiny tradycje, buszujący w zbożu audiobook, statystyczny drogowskaz tom 2 pdf chomikuj, testament duchowy pelanowski, pod mocnym aniołem online za darmo, bruce lee biografia, za niebieskimi drzwiami ebook za darmo, ten obcy czas akcji, łobocki teoria wychowania w zarysie pdf, fizjoterapia po angielsku, kubrick, wszystkie nasze obietnice chomikuj, stanisław lem kongres futurologiczny, czarna wdowa na zawsze czerwona pdf, przy naszej piosence, nowożytność historia, chandler pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin