Wymazać siebie

Wymazać siebie

Autor: Garrard Conley

Wymazać siebie to historia młodego chłopaka. syna fundamentalistycznego pastora w małym miasteczku w Arkansas. który dokonuje coming outu przed rodzicami. Ci. przekonani. że homoseksualizm to ciężki grzech i nałóg. stawiają mu ultimatum – albo podda się terapii konwersyjnej i wyjdzie z nałogu. albo straci rodzinę. przyjaciół i zostanie wykluczony ze wspólnoty kościelnej.

Wówczas Garrard trafia do chrześcijańskiej organizacji o nazwie Love in Action. Tam pod okiem terapeutów poprzez dogłębne studiowanie Biblii i niemal wojskowy rygor ma zostać nawrócony na heteroseksualizm. oczyszczony z grzesznych impulsów i umocniony w wierze.

Czym tak naprawdę była terapia konwersyjna? I czy w ogóle upokarzanie. stygmatyzację i wyrzekanie się siebie oraz swojej seksualności można nazwać

29.9: https://woblink.com/ebook/world-of-warcraft-przez-mroczny-portal-dominika-repeczko-aaron-rosenberg-143267u

Cena:


ISBN

9788380877702: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/jeden-na-jeden-odwazne-rozmowy-z-pracownikami-inga-bielinska-zofia-jakubczynska-145846u

Cena: Zofia Jakubczyńska


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381320887: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/uczta-malego-alergika-kat

Cena: 27


Ameno II

Autor: Krzysztof Bonk

O bogowie! Czy za sprawą energii piramid to właśnie oni odradzają się w egipskich zaświatach. gdzieś w gwiazdozbiorze Oriona. czy może to zaawansowana wirtualna gra. w której stawką jest samo przetrwanie? Faktem jest jedynie. że ósemka wybrańców budzi się w zupełnie nowej rzeczywistości i odtąd mnożą się pytania. na które nikt nie zna ostatecznej odpowiedzi. Zaś każdy z bohaterów będzie się musiał zmierzyć nie tylko z zagadkami. zewnętrznymi demonami. ale i mrokiem w sobie.

W rolach głównych występują: Egipcjanka archeolog Zahira. pan Takashi oraz pani Sakura jako japońska para z jakuzy. hinduska córka magnata sojowego Devi i jej krajan Kavi. żołnierz i kosmonauta kapitan Henen. jazydzka uciekinierka Nadia oraz dżihadysta Abdul.

Role drugoplanowe: bogini Bastet. starzec Re. Anubis. kr

7: https://woblink.com/ebook/ameno-iii-krzysztof-bonk-143905u

Cena:remigiusz mróz oskarżenie mobi chomikuj, o augustyn, władca lewawu ebook, ibuk uam, książki o monarchii brytyjskiej, maciej trojan, największy gwiazdozbiór, liderki biznesu, wyrażenia przyimkowe angielski, tozsamosc internetowa, idiopatyczne włóknienie płuc, książki do pobrania, anthony giddens socjologia, skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, granica nałkowskiej…