ISBN

ISBN

9788328705692: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/mocne-uderzenie-ryszard-cwirlej-27324u

Cena:


Filozofia chodzenia

Autor: Frederic Gros

‚Chodzenie zyskuje coraz więcej zwolenników. którzy zaznają jego dobroczynnego działania: uspokojenia. zjednoczenia z naturą. poczucia pełni. Chodzenie nie wymaga ani umiejętności. ani techniki. ani sprzętu. ani pieniędzy. Wystarczy ciało. przestrzeń i czas.

Ale chodzenie jest też aktem filozoficznym i doświadczeniem duchowym. Włóczęgi i pielgrzymki. błądzenie i rytuały przejścia. natura i cywilizacja – autor czerpie z literatury. historii i filozofii: Rimbaud i jego wieczne ucieczki. Gandhi i polityka biernego oporu i oczywiście Kant i jego codzienne przechadzki po Królewcu.

A jeśli tylko stopami dobrze się myśli? Co miał na myśli Nietzsche. kiedy pisał: ‚I wspinały się stopy. palce już słuchały’? Właśnie o tym jest ta książka. będąca zarazem traktatem filozoficznym

32.5: https://woblink.com/ebook/stan-zagrozenia-steve-berry-przemyslaw-hejmej-22507u

Cena:


ISBN

9788379760497: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/niewidzialni-roy-jacobsen-134582u

Cena:


:

:

Cena:


Tracę ciepło

Autor: Łukasz Orbitowski

Wznowienie kultowej powieści o duchach i przyjaźni

Kuba i Konrad. koledzy z krakowskiego Kazimierza. postanawiają rozwikłać zagadkę śmierci szkolnego woźnego. Wkrótce wokół nich zaczynają się pojawiać duchy zmarłych. tajemnicze postaci. a z czasem pewna dziwaczna sekta i jej guru ze swoim aniołem stróżem. Cała rzeczywistość wydaje się polem walki między krainą jezior a złowrogim królestwem powietrza. a życie obu przyjaciół przypomina absurdalny i przerażający ciąg osobliwych zdarzeń.

 Łukasz Orbitowski prowadzi nas przez niezwykłą. wielowątkową historię. w której jedyną stałą jest przyjaźń Kuby i Konrada poddawana nieustannym próbom. Tracę ciepło to także powieść o dorastaniu w Polsce „roku zero”. która była wówczas zupełnie innym miejscem.

Tracę ciepło

Maria Zdybska: Autor

Cena: Autorsłownik łacińsko polski medyczny, sigmund freud, whitney g niegrzeczny szef, nieuwagi, złączeni zemstą doci, neuroplemiona, andrzej fredro, fizjologia skóry teoria i praktyka, osobowość inspektor, julian tuwim biografia, krwawy śnieg, planeta lema. felietony ponadczasowe, ja inkwizytor wieże do nieba, polityka gospodarcza winiarski pdf download, violetta ozminkowski, piaget książki, możesz wyleczyć choroby tarczycy, rupert sheldrake książki, niebezpieczne związki ebook…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin