Angielskie tajemnice. Zestaw 3 ebooków

Angielskie tajemnice. Zestaw 3 ebooków

Autor: Marta Owczarek

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Sfinks bez tajemnicy” Oscar Wilde (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej.

W jednym kursie z

20: https://woblink.com/ebook/pisma-wybrane-wiek-xx-lojek-jerzy-176678u

Cena:


3M. Miasto. mafia & miłość

Autor: Łukasz Gołębiewski

Satyryczny wizerunek polskiej policji. Sensacyjna akcja. dużo humoru i erotyki. Piękne kobiety. namiętności. dobre alkohole. media. Ale też zwykła rzeczywistość. samotność bohatera. którego główną codzienną troską jest dobre samopoczucie mieszkających z nim kotów. a przypadkowy zbieg okoliczności wciąga go w świat porachunków gangsterskich na międzynarodową skalę.

Łukasz Gołębiewski – dziennikarz. enolog. wydawca. Autor m.in. powieści: Xenna moja miłość. Melanżez Żyletką. Disorder i Ja. Złam prawo. Bomba w windzie. Krzyk Kwezala. Bandyci Rodriguez. Kobiety to męska specjalność. Widzenia mistrza Hieronima.

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 18


Miesięcznik ZNAK nr 776

Autor: autor zbiorowy

W obliczu postępującej katastrofy klimatycznej oraz rosnącej liczby ludności temat jedzenia wydaje się jednym z najważniejszych wyzwań współczesności. Z jednej strony marnujemy 1/3 światowej produkcji żywności. a z drugiej – co trzeci człowiek na Ziemi cierpi z powodu głodu bądź niedożywienia. W związku z tym kwestia tego. co pojawia się na naszych talerzach. nie może pozostawać sprawą indywidualnego wyboru. lecz. siłą rzeczy. stanowi część ogromnej sieci produkcji i dystrybucji żywności. która wymaga znacznych korekt.

Jak będzie wyglądało jedzenie przyszłości? Które gatunki znikną z powierzchni Ziemi? Jak zmienią się nasze nawyki i praktyki żywieniowe? W jaki sposób możemy uzdrowić obecny system? Czy nowe technologie pomogą nam ochronić planetę?

Wydawnictwo: https://woblink.com/ebook/droga-przez-gorzkie-lzy-weronika-ceynowa-177307u

Cena:


Zakochać się w żonie

Autor: Tara Pammi

Valentina wierzyła. że grecki biznesmen Kairos Constantinou poślubił ją z miłości. dopóki nie odkryła. że była to tylko transakcja pomiędzy nim a jej bratem. Ucieka od męża. ale Kairos odnajduje ją i składa propozycję nie do odrzucenia. Da jej rozwód. jeśli Valentina jeszcze przez trzy miesiące będzie udawała jego kochającą żonę… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99mariusz czubaj około północy, bajki puszkina, spotkanie nad morzem pdf, maciej piekarski, biografia raka, delegatura rzadu na kraj, metody ilościowe w zarządzaniu, obcy we własnym kraju, wyspy plugawe, remigiusz mróz chyłka tom 3, skin coach. twoja droga do pięknej i zdrowej skóry, www woblink com, pamięć prospektywna, dani collins, egzamin gimnazjalny z chemii, dziewiaty mag, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi cała książka pdf, biologia w pigułce gimnazjum pdf…