Łups

Łups

Autor: Terry Pratchett

Dolina Koom – to właśnie tam trolle złapały w zasadzkę krasnoludów. a krasnoludy złapały w zasadzkę trolle. To było daleko stąd. To było dawno temu.

Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork znowu zobaczy wojnę. tym razem przed własnym biurem. jeśli nie rozwiąże zagadki morderstwa przynajmniej jednego krasnoluda. Kiedy jego ukochana Straż się rozsypuje. kiedy grzmią werble bojowe. musi odsłonić każdy ślad. przechytrzyć każdego skrytobójcę. pokonać każdą ciemność. by znaleźć rozwiązanie.

Aha – codziennie o szóstej. niezawodnie. bez żadnych wykrętów. musi wrócić do domu i poczytać synkowi ‚Gdzie jest moja krówka’ ze wszystkimi odpowiednimi odgłosami podwórka. Są pewne rzeczy. które zwyczajnie trzeba załatwić.

Pomysłowe. dowcipne. logiczne… Wszystko. czym powinna być kolejna powieść w cyklu fantasy. a nawet więcej.
‚SFX Magazine’

Może pisać łagodne komedie. ale wie. jak przerażająco skomplikowany i ekscytujący jest wszechświat.
‚The Times’

To seria. która wydaje się za każdym razem wymyślać od nowa poprzez naturalną ewolucję.
‚Starburst’

Terry Pratchett – Urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield. zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste. że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść ‚The Carpet People’. a potem kolejne ‚The Dark Side of the Sun’ (1976) i ‚Strata’ (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – ‚Kolor magii’. Po ukazaniu się w 1986 roku książek ‚Blask fantastyczny’ i ‚Mort’ Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek. jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


1

:

:

Cena:


Zwycięstwo

Autor: Joseph Conrad

„Zwycięstwo” to powieść psychologiczna Josepha Conrada opublikowana po raz pierwszy w 1915 r.. dzięki której Conrad zdobył popularność na świecie. Opowiada o wydarzeniach z życia Axela Heysta. wychowywanego w Londynie przez owdowiałego ojca. szwedzkiego filozofa. Atmosfera w domu Heysta. przesycona bezwzględnym dążeniem ojca do prawdy i pesymistycznym spojrzeniem na ludzkość. wypacza jego umysł. Po śmierci ojca Heyst opuszcza Anglię i zamieszkuje na tropikalnej wyspie.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


9788381713528

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/medytacja-dla-relaksu-60-praktyk-medytacyjnych-ktore-pomoga-zredukowac-stres-pielegnowac-spokoj-i-poprawic-jakosc-snu-o-neill-adam-188833u: https://woblink.com/product-publication/download/188833/epub

Cena:poczet cesarzy rzymskich krawczuk, niezdobyta melissa darwood, uwikłani chandler, pismo święte mobi, historia kina tom 3, rozwydrzona, kronika prokosza pdf, gilgamesz pdf, słuchaj głosu serca, elita rachel van dyken, seks przyszłości, ani chybi, zombie chmielarz…