Pokój kołysanek

Pokój kołysanek

Autor: Natasza Socha

Ta historia ma swoje korzenie w rzeczywistości. Wszystko zaczęło się w 2005 roku. kiedy David Deutchman. emerytowany nauczyciel rozpoczął rehabilitację w jednym ze szpitali w Atlancie. Pewnego dnia. po skończonych zabiegach. zatrzymał się na oddziale dziecięcym i stanął za szybą. która oddzielała go od noworodków. Nie mógł oderwać wzroku od maluchów. aż w końcu zapytał pielęgniarkę. czy dla osoby w jego wieku nie znalazłby się w szpitalu jakiś wolontariat. Wtedy też po raz pierwszy wziął na ręce malucha. który zanosił się płaczem i trudno było go uspokoić. Dziecko. głaskane i przytulane przez przypadkowego człowieka. zasnęło w końcu w jego ramionach. David został zatrudniony w szpitalu jako profesjonalny „przytulacz” noworodków. które z różnych powodów nie mogły wróci

:

Cena:


Słynne procesy II Rzeczypospolitej

Autor: Helena Kowalik

Sceny z sali rozpraw przesuwają się przed oczami niczym kadry z prawniczego thrillera – publiczność szturmuje budynki sądów. polityka i zbrodnia rozpalają emocje. prasa podgrzewa nastroje. a adwokaci wygłaszają płomienne mowy. Na ławie oskarżonych wrogowie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej: dezerterzy. malwersanci. mordercy i szpiedzy. Niezwykły sądowy spektakl.

Dzięki mistrzowskiej narracji autorki czytelnik ma wrażenie. że znalazł się w samym centrum wydarzeń. Że oto uczestniczy w głośnych procesach II Rzeczypospolitej. Na ławie oskarżonych m.in.: Michał Rola-Żymierski. Eligiusz Niewiadomski. Jerzy Sosnowski. W rolach oskarżycieli i obrońców – tuzy ówczesnej palestry. W ławach dla publiczności – żywiołowe reakcje na zeznania świadków czy prokuratorskie wystąpienia. S

32.9: https://woblink.com/ebook/przejdz-przez-wode-krocz-przez-ogien-christian-unge-180004u

Cena:


Do trzech razy miłość

Autor: Magdalena Trubowicz

Czy szczęśliwe zakończenia są możliwe?

Marta jest właścicielką pensjonatu. ale nie lubi zarządzać biznesem. Woli za to spędzać czas na wypiekaniu słodkości. Aby unowocześnić pensjonat. jej mąż zatrudnia włoskiego kucharza. Jednak zamiast pracować. Enzo czaruje swoimi wdziękami wszystkie kobiety.

Kiedy w wyniku pomyłki dwa przyjęcia weselne zostaną zaplanowane na ten sam termin. Marta będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę. aby na czas przygotować obie uroczystości. Zwłaszcza że w pensjonacie jest tylko jedna sala weselna.

Zaplanowanie idealnego przyjęcia to nie lada wyzwanie. Szczególnie kiedy wymarzona sala jest już zajęta. a w pobliżu kręci się przystojny kucharz.

Czy śluby dojdą do skutku? I jak bardzo w pensjo

:

Cena:


Zorza

Autor: Rosłoniec Anna

Styczeń 1939 roku. Zorza. agentka polskiego wywiadu. legendarnej „Dwójki”. dostaje zadanie przetransportowania wraz z partnerem ściśle tajnej. śmiercionośnej broni chemicznej o kryptonimie S-10 w bezpieczne miejsce. Akcja przybiera niespodziewany obrót. a Zorza i walizka z bronią giną bez śladu. Wszystko wskazuje na to. że wykradła broń dla Sowietów.

Styczeń 2017 roku. Historyk. Piotr Wilczyński. zbiera materiały do książki na temat „Dwójki”. Trafia na ślady świadczące o tym. że największa zdrada w historii polskiego wywiadu nie była tym. czym sądzono. 

Co tak naprawdę wydarzyło się w styczniu 1939 roku? Co stało się z S-10? Czy Wilczyńskiemu uda się odpowiedzieć na te pytania? Czy uda mu się odnaleźć zaginioną broń? Czy może ubiegnie go w tym Patria – radykalna organizacja marząca o

35: https://woblink.com/ebook/jak-sie-nie-zabic-i-nie-zwariowac-suchanek-justyna-180007u

Cena:c++ pdf, 550 lecie parlamentaryzmu, kolorowanki transformers robots in disguise, czy wróżka zębuszka istnieje, pietyści, książka harry potter, marzena stor, matematyka dyskretna dla informatyków pdf, niebezpieczna gra emilia wituszyńska pdf, genialna przyjaciółka książki, i że cię nie opuszczę…, zaklinacz kotów, 27 śmierci toby’ego obeda, susza sekielski, kabarety prl…