I

I

Autor: Diane SETTERFIELD

W ciemną noc w środku zimy w starej gospodzie nad Tamizą ma miejsce niezwykłe wydarzenie. Stali bywalcy właśnie zabijają czas opowieściami. kiedy w drzwiach pojawia się ciężko ranny nieznajomy. W ramionach trzyma martwą dziewczynkę. Kiedy godzinę później dziecko zaczyna oddychać. nikt nie może w to uwierzyć. Cud? Czy magiczna sztuczka? Może nauka będzie w stanie to rozstrzygnąć?

Mieszkańcy nabrzeży prześcigają się w pomysłach. by rozwiązać zagadkę dziewczynki. która umarła. a potem ożyła. Mijają jednak dni. a tajemnica wydaje się coraz bardziej nieprzenikniona. Dziewczynka okazuje się niema i nie może odpowiedzieć na pytania: kim jest. skąd pochodzi i co stało się z jej bliskimi. W tej sprawie pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości.

Tymczasem trzy rodziny wyrażają

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 18.14


ISBN

9788365743695: Wydawnictwo

Format

12.6: https://woblink.com/ebook/astrofizyka-dla-zabieganych-jeremi-k-ochab-neil-degrasse-tyson-32976u

Cena:wielki ogarniacz zycia, kwestia ceny miłoszewski ebook, tygodnik powszechny praca, skazy na pancerzach pdf, kudlata nauka, nieznośny milioner pdf, klan czerwonego lisa pdf, cukiernia pod amorem jedna z nas, dzim, trzech panów w łódce nie licząc psa pdf, adam nowicki, książki dla fizjoterapeutów, księgi jakubowe mobi chomikuj, ile ważą emocje, ja inkwizytor wieże do nieba, galimard, storytelling książka, imperium chmur…