Wyspa elektryczna

Wyspa elektryczna

Autor: Edmund Jezierski

Piękne marzenia młodego Henryka zniszczyła biurokratyczna maszyna państwa. a także ludzie. którzy z zawiści uprzykrzali życie młodemu nauczycielowi. Odpowiedzią na te wszystkie przeżycia miała być słoneczna Brazylia. miejsce dalekie. ale dające szansę bycia szczęśliwym. Jednak i to marzenie będzie trudne do spełnienia; z powodu olbrzymiej burzy targającej statkiem. trafiają na Wyspę Elektryczną… Ale czy to miejsce lepsze od Brazylii?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Od 1908 do dzisiaj

Autor: Ludwik Marian Kurnatowski

Na terenie byłej Kongresówki wciąż aktywni są pseudo-rewolucjoniści. którym bardziej od walki o idee chodzi o szybki zarobek. Jedna z band szczególnie daje się we znaki na Lubelszczyźnie i w okolicach Radomia. Świetnie uzbrojeni przestępcy napadają na dwory. oberże oraz bogatych włościan i kupców. Napadom często towarzyszą zabójstwa. gwałty i tortury ofiar. Wieloletni nadkomisarz Policji Śledczej Ludwik Kurnatowski trafia na ślad. który ma zaprowadzić go do rozpracowania bandy.

Oparta na faktach opowieść o kryminalnej sprawie sprzed lat. Autor dzieli się z czytelnikami wspomnieniami z pracy. Zdradza. jakimi prawami rządził się ówczesny świat kryminalny i kim byli jego przedstawiciele.

Język. postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opin

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


https://woblink.com/product-publication/download/199141/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788726146080: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/czysciciel-5-jestes-nastepny-inger-gammelgaard-madsen-199314u

Cena:


Basia i Kask

Autor: Zofia Stanecka

Janek dostaje nowy kask na rower. na rolki – taki. który ma chronić jego głowę. Basia również chciałaby go mieć. dlatego próbuje zrobić swój. Ubiera więc na głowę różne. dziwne przedmioty – a to karton. a to garnek. Te przymiarki nie kończą się dla niej zbyt dobrze. Na ratunek przychodzi mama. Czy Basia będzie miała swój kask?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99dita von teese książka, melissa darwood gordian, wałęsa człowiek z teczki, twoja złość krzywdzi dziecko, wojownicy widzenie, wielki ogarniacz życia we dwoje pdf, magdalena ratajczak, konstytucja w usa, philip zimbardo psychologia i życie, formy i normy czyli poprawna polszczyzna w praktyce pdf, dieta ewy dąbrowskiej pdf, kupiona i sprzedana, ryby kąsaczowate, czerwony rynek, witcher 3 poradnik, jurgen klopp książka…