Namiętne spotkania 1: Jessica – opowiadanie erotyczne

Namiętne spotkania 1: Jessica – opowiadanie erotyczne

Autor: Fritzson Sofia

Jessica i Andreas mają zdrowy związek. chociaż czasami dochodzi między nimi do napięć. Andreas stara pobudzać ich życie erotyczne. dając Jessice seksowny komplet bielizny. Kiedy Jessica odkrywa. że Andreas potajemnie przegląda ich zmysłowe zdjęcia z wakacji. które wciąż znajdują się w aparacie. postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zabawić się z Andreasem na własny sposób.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Kraj naprawdę i na niby

Autor: Tomasz Owsiany

Gujana Francuska – dawna kraina niewolnictwa i kolonii karnych. Dziś skrawek Francji i Unii Europejskiej w Ameryce Południowej. Mozaika sztucznie zestawionych ze sobą kultur. współistniejących pod francuskim płaszczem. Departament. z którego startują rakiety kosmiczne. a ponad połowa mieszkańców żyje w formalnym ubóstwie.

Jak zależność od Francji wpływa na codzienność Gujańczyków? Czy jest dopustem czy przywilejem? Z tymi pytaniami autor wyrusza na spotkanie mieszkańców wybrzeża i dalekiego interioru. Pokazuje Gujanę widzianą ich oczyma. tworząc brawurową opowieść o świecie. którego nie znamy. Pięknym i trudnym zarazem. Świecie. w którym kolonialna przeszłość i neokolonialna teraźniejszość pozostają źródłem napięć.

‚Nie. nie muszę już tam jechać. Nie wydłubię agrafk

:

Cena:lato na rodos, agnieszka poczta wajda, żałobnica małecki, szósta klepka audiobook, mam na imię ania, fatalna lista pdf, dziady audiobook cz 3, sztuka sięgania gwiazd, kable elektroenergetyczne, jak nauczyć się mówić po angielsku w domu, cesarz ameryki, przesuń paluszkiem na nocnym niebie, światy równoległe książka, esencjonalista, dario correnti, denis mcquail teoria komunikowania masowego pdf, wielcy polscy podróżnicy, geografia myślenia, laleczki skazańców, podejdź bliżej, gdzie jest prezydent, księga ludzkich uczuć, córki grabowskiego…