Zatruty bluszcz

Zatruty bluszcz

Autor: Barbara Nawrocka Dońska

Powieść jednej z najpopularniejszych autorek PRL-u!

Kapitan Korda prowadzi śledztwo w sprawie samobójczej śmierci mężczyzny w średnim wieku. Według otrzymanych informacji Andrzej Gander wyskoczył z malowniczo oplecionego bluszczem balkonu. Mężczyzna był wybitnym tenorem. śpiewał w La Scali. Jego spektakularną karierę przerwała utrata głosu.

Przesłuchiwana młoda kobieta. świadek zdarzenia. informuje. że widziała kobietę wchodzącą do klatki schodowej bloku. gdzie mieszkał Gander. Tajemnicza osoba przyjechała pomarańczowym fiatem.

Powieść idealna dla fanów kryminałów milicyjnych!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Malarz dusz

Autor: Ildefonso Falcones

Ildefonso Falcones. autor niezapomnianej „Katedry w Barcelonie”. wskrzesza ekscytujące czasy wielkich przemian społecznych i buntu wobec odwiecznych tradycji i zakurzonych konwenansów.

Barcelona. ​​rok 1901. Przez miasto przetacza się fala niepokojów społecznych. Ubóstwo najbiedniejszych dzielnic kontrastuje z bogactwem dużych eleganckich alei. wzdłuż których wyrosły już niezwykłe budynki. symbol nadejścia epoki modernizmu.

Dalmau Sala. syn skazanych na śmierć anarchistów. żyje na granicy dwóch światów. Z jednej strony członkowie jego rodziny oraz Emma. kobieta. którą kocha. są zagorzałymi zwolennikami walki o prawa robotników. Z drugiej. zatrudnienie w pracowni ceramiki don Manuela Bello. jego mentora i obrońcy wiary katolickiej. pozwala mu obracać się w towarzystwie. w którym kwitnie sztuka i d

:

Cena:


Piąte przykazanie

Autor: Hanna Greń

Po uzyskaniu licencji detektywa Dioniza Remańska kupuje dom w Strzygomiu. przyjmuje kilka prostych zleceń i powoli rozkręca firmę. Pewnego dnia w agencji pojawia się Maria Pisarek – kobieta twierdzi. że jej syn. Paweł. który zdaniem policji zaginął. został tak naprawdę zamordowany. Kobieta podejrzewa prawie wszystkich mieszkańców miejscowości Osiny. którzy rzekomo szykanowali jej dziecko. a w końcu doprowadzili do śmierci chłopaka. 

Z czasem wychodzi na jaw. że Paweł Pisarek. młody i zdolny informatyk. szantażował wiele osób. jednak z powodu braku dowodów śledztwo zostaje zawieszone. Równolegle prowadzona jest sprawa bestialsko skatowanego proboszcza. 

Czy zniknięcie Pawła może mieć coś wspólnego z morderstwem proboszcza. w którego komputerze chłopak znalazł dowody na to. że ksiądz w

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788379619993: Wydawnictwo

Format

22.4: https://woblink.com/ebook/dlaczego-rekiny-nie-chodza-do-dentysty-ch

Cena:chłopiec z latawcem, taniec ze smokami pdf, książki dla dorosłych pdf, e biblioteka, pożegnaj wagę, elementy językowe, benedykt czerski, damian bąbol, grzech gordian pdf, portrecista mai, unf*ck yourself. napraw się!, marketing wprowadzenie, gta 5 skoki kaskaderskie, raz do roku w skiroławkach pdf, vanity fair serial, gra mosty, sulamitka…