Czterdzieści i co z tego

Czterdzieści i co z tego

Autor: Katarzyna Kostołowska

Przedwczoraj czterdzieści minus. wczoraj czterdzieści plus. a za chwilę jeszcze więcej lat. I co z tego? Życie biegnie dalej.

Na kartach najnowszej powieści Katarzyny Kostołowskiej przewijają się cztery wrocławianki. Magda. Karola. Anita i Aśka. Oraz ich mężowie. narzeczeni. dzieci. rodzice. psy. a do kompletu jeszcze przeprowadzki. praca. radości i smutki… Żadna z przyjaciółek nie spodziewała się. że rwący nurt wydarzeń może spowolnić. A jednak… Nagle. w jednej sekundzie wszystko się zatrzymuje. I to nie tylko z powodu pandemii. która ogarnęła świat. Czy dzięki przyjaźni uda się przetrwać najtrudniejszy czas?

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 30


ISBN

9788366570245: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/na-zawsze-ale-z-przerwa-agnieszka-kalus-taylor-jenkins-reid-193152u

Cena:tajne życie amaryllis fox, psychozabawy, alice miller książki, kochaj mnie czule, tylko dobre wiadomości, bad saint pdf, prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach, fastlane milionera książka, bajki fredry, podejrzany lee child, 3/8 w muzyce, historia motoryzacji pdf, dynastia miziołków film, english for medical sciences pdf, bukowski hollywood, green witch, piątek macierewicz, obecne konflikty zbrojne, heban kapuściński, piąta strona świata, bezpieczeństwo społeczności lokalnych pdf, burrows annie…