ISBN

ISBN

9788380885950: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/teoria-gier-ken-binmore-31858u

Cena:


ZJAZD ABSOLWENTÓW

Autor: Guillaume Musso

Riwiera Francuska – zima 1992 roku.

W mroźną noc. gdy kampus liceum zostaje sparaliżowany przez burzę śnieżną. dziewiętnastoletnia Vinca Rockwell. jedna z najzdolniejszych uczennic w szkole. ucieka z nauczycielem filozofii. z którym ma potajemny romans. Dla nastoletniej dziewczyny miłość oznacza wszystko albo nic. Nikt już nigdy jej nie zobaczy.

Riwiera Francuska – wiosna 2017 roku.

Kiedyś nierozłączni Thomas i Maxime – najlepsi przyjaciele Vinki – nie kontaktowali się ze sobą od czasów szkolnych. Spotykają się dopiero na zjeździe absolwentów. Zaraz po nim jeden z budynków szkoły ma zostać wyburzony. Thomas i Maxime wiedzą. że są w nim ukryte zwłoki. I że wkrótce nic już nie stanie na przeszkodzie. by prawda wyszła na jaw.

Najpopularniejszy autor we Francji tym razem p

19.49: https://woblink.com/ebook/przygody-dobrego-wojaka-szwejka-podczas-wojny-swiatowej-jaroslav-hasek-pawel-hulka-laskowski-186114u

Cena:


Prawda jest spotkaniem

Autor: Papież Franciszek

Kaplica Domu Świętej Marty. godzina 6.30. Przed drzwiami gromadzi się grupka osób oczekujących na wejście. Mszę świętą odprawi papież. Nie będzie to jednak uroczysta celebracja jak w bazylice Świętego Piotra. ale liturgia „domowa” w małej kaplicy watykańskiego domu. który Franciszek nazywa czasem swoim „klasztorem”.

Przed papieżem leży lekcjonarz otwarty na słowie Bożym. Żadnych kartek. żadnych notatek. Franciszek dobrze pamięta biblijne zalecenie: „Mów zwięźle. w niewielu słowach – wiele treści”. Homilia. którą za chwilę wygłosi. zrodzi się w bezpośrednim spotkaniu ze słuchaczami. Będzie zawierać „jedną myśl. jedno uczucie i jeden obraz”.

Papież nie powie. czego nie należy robić. jak nie należy postępować. ale zaproponuje. co mo

4.99: https://woblink.com/ebook/zawsze-razem-tom-i-ilona-giemza-184399u

Cena:


Miasta wyśnione. Siedem wizji urbanistycznych. które kształtują nasz świat

Autor: Wade Graham

Wspaniałe wprowadzenie w świat architektury i urbanistyki. Wade Graham napisał książkę. jakiej mógłby mu pozazdrościć niejeden popularyzator wiedzy. Na trzystu stronach pomieścił historię najważniejszych dwudziestowiecznych koncepcji architektonicznych i ich twórców. kontekstu. w jakim powstały. i wreszcie wpływu. jaki wywarły na kształt naszych miast. Goodhue i miasto romantyczne. neoklasycyzm Burnhama. miasto racjonalne Le Corbusiera. antymiasto Wrighta. miasto samoorganizujące się Jacobs i Duany’ego. miasto konsumenckie Gruena i Jerdego. wreszcie miasto techno-ekologiczne Tengego i Fostera – ta książka to kopalnia wiedzy na temat architektury i pasjonujący przewodnik po naszym świecie. pozwalający zrozumieć. dlaczego wygląda on właśnie tak.

29.9: https://woblink.com/ebook/slowianski-amulet-renata-kosin-177961u

Cena:przerażające po angielsku, psychologia w zarządzaniu pdf, libra ebook, barbara tylicka, samuel huntington zderzenie cywilizacji, romanse historyczne pdf, kulisty piorun, ojcze nasz papież franciszek, robert łoś, chyłka rewizja pdf, dita von teese bądź piękna, dziewczyny z solidarności, stefan żeromski rozdziobią nas kruki wrony, embriologia człowieka pdf, andrzej filipiuk, mróz kontratyp pdf, kazimierz zakrzewski, książki online…