Saga rodu z Lipowej 13: Śmierć wilka

Saga rodu z Lipowej 13: Śmierć wilka

Autor: Marian Piotr Rawinis

Trzynasty tom opowieści o wielopokoleniowym rodzie polskich rycerzy pokazuje. że historia lubi zataczać koło…

Hedwiga spotyka się z Agnieszką z Dębowca. obecnie matką Sabiną. która pragnie naprawiać krzywdy wyrządzone Odinie przez klasztor. Kobieta ma za zadanie odnaleźć córkę Ostasza.

Król Jagiełło z niecierpliwością oczekuje potomstwa. choć nawet jego wieszczka nie jest mu w stanie powiedzieć. kiedy to nastąpi. A sprawy nie układają się zbyt pomyślnie. Książę Janusz Mazowiecki zostaje pojmany przez Krzyżaków. Król rusza na ratunek… W międzyczasie umiera wielki Konrad Wallenrod.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Universitas

Format: PDF

12

1:

Cena:


Ścieżka Kruczej Łapy

Autor: Erin Hunter

Krucza Łapa odnalazł spokój na farmie. z dala od lasu i pazurów Tygrysiej Gwiazdy. Jest pewien. że odejście od klanów było dobrą decyzją i cieszy się życiem u boku swojego najlepszego przyjaciela. Jęczmienia. Ale gdy piątka kotów z siedliska Dwunożnych przybywa do stodoły w poszukiwaniu schronienia. spokój Kruczej Łapy zostaje zburzony. Kocur zostaje zmuszony by zwrócić się o pomoc do dawnego przyjaciela. Ognistej Gwiazdy. Jednak Klan Pioruna ma swoje problemy – Klan Krwi atakuje jego terytorium. Czy wspólnymi siłami uda się odpędzić Klan Krwi i przegonić włóczęgów z farmy?

Zmącony spokój to tom pierwszy trylogii o Kruczej Łapie.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 19.9


Koncert – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Czasami nic nie jest w stanie tego zatrzymać. To jak nadchodząca fala. wystarczy iskra. Wtedy nieważne jest to. co Cię łączy z innymi. Nieważne jest również to. gdzie jesteś. Liczy się ten. kto stoi obok Ciebie i rozpoczyna erotyczną grę. Im większe jest ryzyko. że ktoś może zobaczyć. tym lepiej…

Janni wybrała się z koleżanką i dwójką chłopaków na koncert ulubionego zespołu. Atmosfera między nimi była gorąca. jeszcze zanim na dobre wszystko się zaczęło. Potem szalejący tłum. ona. a za nią coraz mocniej i bliżej ciało Nicklasa. Rzeczywistość przestała istnieć. kiedy obezwładniło ich pożądanie.

Tylko dlaczego zdrada przestaje tak dobrze smakować. kiedy trzeba wrócić do domu?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Kraka – opowiadanie erotyczne

Autor: Must Veronica

„Mimo. że próbowałam być opanowana. połączenie z jego siłą było tak wspaniałe. że zupełnie oddałam się spotkaniu ze sztywnym członkiem i energią. którą w sobie miał. Był naprawdę męski.’

Główna bohaterka poznaje Asgera. jednak wszystko kończy się fiaskiem. Jest zbyt gorliwy i pozbawia ją całego pożądania. Ona spotyka innego mężczyznę. ale nie może przestać myśleć o Asgerze. ich drogi wkrótce znów się przecinają. Ku własnemu zaskoczeniu. czuje wtedy pragnienie. nad którym nie ma kontroli. szybko okazuje się. że żadne z nich nie potrafi się opanować. Jego pożądanie staje się jej pożądaniem. a ona jest jak uzależniona. „Kraka’ to nowela o wielkiej namiętności. takiej. której nie można się oprzeć. i której być może w ogóle się nie spodziewamy.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99performansu, grzegorz kasdepke co to znaczy, kremlowska szkoła negocjacji, kaja nordengen, miłosierdzie gminy audiobook, doktryna szoku naomi klein, zapisane w pamięci pdf, przyprawy które leczą, cejrowski książka, harry potter zakon feniksa pdf, poradnik dyżuranta chomikuj, audiobook sf, andrzej pilipiuk oko jelenia, orzeł biały 2 przybyłek chomikuj, matematyka powtórka z gimnazjum, małgorzata swędrowska, diabelski eliksir, wierszyki o zwierzętach w zoo, wala magdalena, medycyna narracyjna…