Rywalka

Rywalka

Autor: Maxime Parker

Karla właśnie zaczęła nowe życie – przeprowadziła się do wielkiego miasta. odnosi sukcesy w wymarzonej pracy. a do tego w końcu jest zakochana z wzajemnością. Jednak nie wszystko układa się tak idealnie. jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Dziewczyna codziennie walczy z towarzyszącym jej cieniem przeszłości. od której chciałaby się raz na zawsze odciąć. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list. a w jej życiu pojawia się ktoś. kto nie pozwoli. by wydarzenia sprzed lat odeszły w zapomnienie.

Karla zaczęła czegoś szukać w swojej markowej torebce. Po chwili wyjęła z niej czerwony. gładki portfel. Lily patrzyła na nią zdziwiona. zastanawiając się. jaką to niespodziankę może mieć dla niej jej przyjaciółka.

– Mam! Zamknij oczy! – zawołała uradowana Karla.

<

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 28


Shadow Raptors. Tom 4. Blokada

Autor: Sławomir Nieściur

Powiadają. że w życiu nigdy nie jest tak źle. żeby nie mogło być jeszcze gorzej. 

Mieszkańcy układu Epsilon Eridani po raz kolejny przekonują się o prawdziwości tych słów.

Gniazdo – wielki habitat bojowy Skunów – wraz z towarzyszącą mu flotą kamiennych okrętów bez przeszkód dociera w pobliże planety AEgir i jej księżyca. gdzie zajmuje pozycję do ataku na umocnienia orbitalne. 

Zagrożenie nadciąga jednak nie tylko z wysokiej orbity.

W stronę planety wciąż dryfuje wrak Oumuamua. w którego zniszczonej sterowni dwie istoty. organiczna i wirtualna. wspólnie opracowują okrutny plan eksterminacji swych ciemiężycieli. 

Zdestabilizowana politycznie. odcięta od głównych źródeł zaopatrzenia i coraz słabsza militarnie ludzka koloni

32.9: https://woblink.com/ebook/szramy-witold-beres-janusz-schwertner-194609u

Cena: Janusz Schwertner


Banki. pieniądze. długi

Autor: Jacek Chołoniewski

System finansowy świata uległ w ciągu ostatnich trzydziestu lat radykalnej. jakościowej zmianie. Pojawił się nowy rodzaj pieniądza – cyfrowy pieniądz bankowy. który już nie jest. jak gotówka. kreowany przez państwowe banki centralne. ale tworzą go z niczego prywatne banki komercyjne. W tej książce przedstawiono konsekwencje tej zmiany. a są one bardzo duże. Niejednokrotnie wręcz szokujące. A przy tym zupełnie nieznane.

Publikacja ta jest przeznaczona dla szerokiego kręgu odbiorców. W szczególności będzie ciekawą lekturą dla osób zainteresowanych lub związanych zawodowo z finansami. bankowością. ekonomią. polityką i rynkami finansowymi. Dla spłacających kredyty. dla pracowników banków każdego szczebla. dziennikarzy. polityków. działaczy społecznych. przedsiębiorców. men

44.9: https://woblink.com/ebook/herbatka-z-hitlerem-tim-bouverie-205655u

Cena:matura angielski pdf, nauczyciele rozmowy, grzech pierworodny pdf, pensjonat leśna ostoja, esej o wolności, wypożyczalnia ebooków online, papugi z placu d’arezzo, marketing polityczny pdf, inżynieria ruchu drogowego teoria i praktyka pdf, e buki, opowieści z meekhańskiego pogranicza audiobook, addicted._tom_1._podwojna_namietnosc, rejter, janicki kamil, teraz albo nigdy pdf, czytanki sylabowe pdf, napraw sie ksiazka, rafik schami, słowa mocy. sztuka tworzenia szczęśliwego życia…