Rozwód w Budzie

Rozwód w Budzie

Autor: Márai Sándor

Znakomita powieść opisująca małżeńską zdradę. Węgierski wydawca tak reklamował wznowienie: Rozwód w Budzie? To przydarza się tylko innym! Lecz jeden z takich rozwodów w sposób zaskakujący dotyka życia sędziego orzekającego właśnie w sprawach rozwodowych. Długa nocna rozmowa z dawnym kolegą szkolnym sprowokuje głównego bohatera do przewartościowania własnego życia.

Powieść tłumaczona była na język włoski. niemiecki (ostatnio nawet w nowym przekładzie). hiszpański. francuski. portugalski. niderlandzki.

Wydawnictwo: Czytelnik

Cena: 32.8


Rozważna i romantyczna

Autor: Jane Austen

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Rozważna i romantyczna (ang.Sense and Sensibility) – pierwsza opublikowana powieśćangielskiej pisarki Jane Austen. wydana w 1811 roku. Rozważna i romantyczna jest najbardziej zbliżoną do romansu powieścią Austen. choć charakterystyczne dla tej pisarki trafne obserwacje ówczesnej obyczajowości. humor i interesujące portrety psychologiczne bohaterek sprawiły. że także ta książka cieszy się niesłabnącą popularnością również obecnie.Rozważna i romantyczna należy wraz z Opactwem Northanger i Dumą i uprzedzen

15: https://woblink.com/ebook/narzeczona-na-dluzej-monika-serafin-193257u

Cena:


ISBN

9788380972599: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/serce-nocy-judith-lennox-30594u

Cena:


ISBN

9788376488813: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/pomniejsze-bostwa-terry-pratchett-19979u

Cena:człowiek w poszukiwaniu sensu audiobook, czarny łabędź książka pdf, wypożyczalnia ebook, remigiusz mróz chyłka tom 8, mroczny umysł, weź i się módl, jacek soboń, zieleń szmaragdu online, kompendium farmakologii janiec, rzniw, lód jacek dukaj, helena mniszkówna książki, biologia repetytorium pdf, poliglota ile języków, jak zdobyć faceta i sprawić by ciągle za tobą szalał, krzysztof warchoł autorski program nauczania wychowania fizycznego 2017 pdf, bez złudzeń…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin