JEDYNA SZANSA

JEDYNA SZANSA

Autor: Harlan Coben

Marc Seidman budzi się w szpitalu ze śpiączki. Przed dwoma tygodniami był wziętym chirurgiem plastycznym. miał żonę i sześciomiesięczną córeczkę. którą kochał do szaleństwa. Nawet jeśli gdzieś po drodze zyskał kilku wrogów. to nie takich. którzy pragnęliby go zniszczyć. zabijając mu żonę. porywając dziecko. a jego ciężko raniąc.

Nie przychodzi mu do głowy nikt. kto mógłby zrobić coś takiego. W przeciwieństwie do policji. która ma już swojego podejrzanego: Marca Seidmana. Sytuacja staje się jeszcze bardziej dramatyczna. kiedy wreszcie pojawia się żądanie okupu i nadzieja na powrót córeczki. Marc zrobi wszystko. by ją odzyskać.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 35


Dorastanie bez lęku

Autor: Mary Bell

Młodzi ludzie często zmagają się z uczuciem lęku. niepokoju. napadami paniki czy nadmiernym zamartwianiem się. To zupełnie naturalne – zwłaszcza w okresie dojrzewania. kiedy wszystko przeżywa się bardziej. Jednak jeśli lęk zaczyna dominować. paraliżuje. odbiera radość życia i uniemożliwia poradzenie sobie z codziennymi sprawami – trzeba znaleźć receptę na poradzenie sobie z nim.

Poradnik „Dorastanie bez lęku” nie sprawi. że lęk zniknie z dnia na dzień. Pomoże natomiast nastolatkom lepiej nawigować w życiu. a tym samym – radzić sobie również z lękiem w zdrowy. konstruktywny sposób. Unikanie. odwracanie uwagi od pełnych niepokoju myśli czy zagłuszenie emocji to najczęstsze strategie radzenia sobie z lękiem. Jednak nie rozwiązują one problemu – przynoszą tylko krótkotrwałą ulgę.

Dzięki tej książce. młodzi ludzie:

• poznają zdrowe. alternatywne strategie radzenia sobie z lękiem i niepokojem.

• nauczą się rozumieć i akceptować swoje emocje. uczucia i myśli – także te trudne.

• zaakceptują obecność lęku w swoim życiu. a jednocześnie przestaną mu ulegać.

• dowiedzą się. jak – pomimo obaw i niepokoju – podejmować działania. które są dla nich ważne i w których odnajdują sens.

• zbudują rezyliencję. odwagę i wiarę w siebie

Terapia akceptacji i zaangażowania. na której założeniach opiera się ta książka. pomaga wypracować elastyczność psychologiczną – umiejętność robienia tego. na czym nam zależy nawet wówczas. gdy lęk podpowiada. że to niebezpieczne lub zbyt trudne. Badania naukowe potwierdzają skuteczność terapii ACT w leczeniu różnego rodzaju lęków. od uogólnionego zaburzenia lękowego. poprzez zaburzenia z napadami lęku panicznego. po zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.

Dla kogo jest ta książka?

• dla nastolatków cierpiących z powodu lęku

• dorosłych. którzy chcą im pomóc

Co znajdziesz w książce:

• lekki. praktyczny i konkretny język.

• zrozumiałą i łatwo przyswajalną wiedzę.

• przykłady. wskazówki i ćwiczenia odpowiadają problemom i wyzwaniom. przed jakimi stają młodzi ludzie.

• skuteczne narzędzie i strategie. które pomogą radzić sobie z sytuacjami wywołującymi lęk

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 39.9


The Outer Worlds – poradnik do gry

Autor: Agnieszka Adamus

Halcyon zaprasza. Poniższy poradnik do The Outer Worlds stanowi kompletny zbiór informacji o najnowszej produkcji od Obsidian Entertainment. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje. które pomogą ci pomyślnie ukończyć tytuł. Poradnik otwierają porady na start oraz opis najbardziej elementarnych mechanik rozgrywki. Z tej części solucji do The Outer Worlds dowiesz się między innymi. jak przebiega proces tworzenia postaci oraz poznasz prawa rządzące rozwojem wykreowanego przez siebie bohatera. Nie zabrakło tutaj także strony poświęconej towarzyszom. których zwerbujesz w czasie przygody. W tym dziale poradnika zamieszczone zostały także najistotniejsze mechaniki. które będziesz wykorzystywał w czasie eksploracji świata – skradanie. walkę. hakowanie i otwieranie zamków.

Na drugą część poradnika s

7.9: https://woblink.com/ebook/final-fantasy-vii-remake-poradnik-do-gry-natalia-fras-grzegorz-misztal-197630u

Cena: Grzegorz Misztal


https://woblink.com/product-publication/download/195995/epub

1:

:

Cena:miłośnicy czterech kółek książka, gdyby nie ty pdf, lovecraft audiobook, kinezyterapia pdf, joachim łeptuch, wrócę gdy będziesz spała, zdrowe stawy leczenie dietą, wielki książe litewski witold, łamanie praw człowieka w ameryce południowej, janina porazińska książki, scenariusze teatralne dla dzieci, minimalizm w praktyce, psychoonkologia w praktyce klinicznej pdf, superfood po polsku, ramię perseusza, francuska opowieść, chłopak który chciał zacząć od nowa pdf…