Uczeń i śmierć

Uczeń i śmierć

Autor: J.D. Robb

Szkolenie czyni mistrza…

Strzały padły jeden po drugim i były celne. W ciągu kilku sekund na lodowisku w Central Parku zginęły trzy osoby: młoda łyżwiarka. lekarz i nauczyciel. Na pierwszy rzut oka wydawało się. że wszyscy troje są zupełnie przypadkowymi ofiarami.

Podczas swojej pracy w nowojorskiej policji porucznik Eve Dallas widziała wiele morderstw. ale jeszcze nigdy nie zetknęła się z tak szokującą zbrodnią. Nie ulega wątpliwości. że zabójca to dobrze wyszkolony snajper. używający taktycznego karabinu laserowego. Kiedy pociągał za spust. znajdował się daleko od lodowiska. Lista budynków. spośród których mógł wybierać strzelec wyborowy. nie ma końca. natomiast lista osób o tak szczególnych umiejętnościach wydaje się stosunkowo krótka: policjanci. wojskowi. zawodowi zabójcy.

Dzięki pomocy męża. geniusza komputerowego i multimiliardera Roarke’a. porucznik Dallas wkrótce trafia do miejsca. skąd strzelano. Okazuje się. że zabójców jest dwóch – starszy i młody. szkolony przez mistrza. i każdy z nich realizuje swój plan. Central Park był tylko rozgrzewką. Kolejny atak snajpera wstrząsa miastem do głębi. ale to jeszcze nie koniec tych dramatycznych wydarzeń…

Rob jest wirtuozem.

‚Seattle Post-Intelligencer’

Trzymający w napięciu thrillery z odpowiednią dozą humoru… Fani gatunku będą zachwyceni.

‚This Week’

Unikalna kombinacja thillera i romansu.

‚The Romance Reader’

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts. autorki ponad dwustu powieści. które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pięciuset milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów ‚New York Timesa’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


https://woblink.com/product-publication/download/26491/epub

1:

:

Cena:siedlisko gorących serc, carole matthews, podboje wikingów, syberia 2 poradnik, magiczne drzewo maleszka, streszczenie lektury krzyżówka, marcin cisowski, miejsce i imię, straszne historie książka, agnieszka lingas łoniewska książki, klasyfikacja budżetowa paragrafy 2019, ostatnia noc olivii, katarzyna bonda miłość leczy rany, przyczyny katastrofy w czarnobylu, jak zdobyć faceta i sprawić by ciągle za tobą szalał, to ja malala, co to jest dark web, mark twain pamiętniki adama i ewy, historia wikingów, grzegorczykowa wstęp do językoznawstwa pdf, tokarczuk pdf, world of warcraft: arthas. przebudzenie króla lisza, energetyka węglowa…