ISBN

ISBN

9788382152517: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/kolory-ognia-pierre-lemaitre-196515u

Cena:


Skarb w glinianym naczyniu

Autor: Fulton J. Sheen

Arcybiskup Fulton J. Sheen. jeden z najbardziej znanych hierarchów XX wieku. swoje liczne talenty poświęcił głoszeniu Ewangelii. Jego niezwykła charyzma każdego tygodnia gromadziła przed odbiornikami radiowymi i telewizyjnymi trzydzieści milionów ludzi. Był pierwszym biskupem. który otrzymał nagrodę Emmy. autorem ponad sześćdziesięciu książek. cenionym kapłanem i wybitnym intelektualistą.

Skarb w glinianym naczyniu to autobiograficzna opowieść wypełniona wspomnieniami. poruszającymi historiami i zabawnymi anegdotami z długiego życia abp. Sheena. Opisywanym wydarzeniom towarzyszą refleksje ukazujące prawdę o byciu wiernym świadkiem Chrystusa.

To opowieść o życiowej drodze współczesnego apostoła. a zarazem ważna interpretacja historii Kościoła katolickiego w XX wieku.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 34.9


ISBN

9788381321495: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/daj-sobie-prawo-do-przyjemnosci-katarzyna-aniszewska-marja-kihlstrom-204765u

Cena:


Miasto życzliwe

Autor: David Sim

Przez lata wmawiano nam. że musimy wybrać: albo zieleń i spokój albo mieszkanie w mieście. Ta alternatywa jest fałszywa. bo tylko połączenie tych pozornych sprzeczności tworzy jakość. o którą nam chodzi – dobrze funkcjonujące przyjazne miasto. Więc tym. czego powinniśmy żądać są: zieleń. cisza. spokój i bezpieczeństwo. a to wszystko w mieście. blisko usług potrzebnych na co dzień – napisała w przedmowie do polskiego czytelnika Joanna Erbel.

Wysoka jakość życia i gęsta zabudowa w Polsce brzmi jak para przeciwieństw. Większość nowych inwestycji. które wyrastają w ostatnich latach. to nieprzyjazne do życia blokowiska pozbawione sąsiedzkiej bliskości. dostępu do zieleni. pełnowymiarowych przestrzeni rekreacyjnych i niezbędnych usług. Jednocześnie wiemy. że przestrzeń w mieście jest niezwy

34.9: https://woblink.com/ebook/a-heart-so-fierce-and-broken-kemmerer-brigid-204559u

Cena:hymn słowacki, posmysz, simon beckett chemia śmierci pdf, agnieszka poczta wajda, powieść johna miltona, krótka teoria czasu, ibuk libra prz, serce gangstera pdf docer, joszua, dziewczyna z wieży, żyj pozytywnie ze skalską, lucyfer (komiks), małgorzata świtała wiek, szakal pdf, sofia mp3, jerzy ciecieląg…