Dolina Muminków w listopadzie

Dolina Muminków w listopadzie

Autor: Tove Jansson

Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamy i Tatusia Muminka. gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka. Paszczak. Mała Mi. Włóczykij. Ryjek. czy straszna Buka tworzą galerię postaci. które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 22.9


ISBN

9788364846410: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/bez-litosci-poznaj-moc-treningu-mentalnego-karolina-drozdowska-erik-bertrand-larssen-25343u

Cena:


Rzeka kłamstw

Autor: Edyta Świętek

Rzeka kłamstw to najnowsza powieść Edyty Świętek otwierająca cykl Grzechy młodości. Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki polskiej rodziny. które splatają się z realiami życia w minionej epoce.

Elżbieta i Tymoteusz niedawno wprowadzili się do przestronnego mieszkania na osiedlu Kapuściska. Tymoteusz ma przed sobą świetlaną przyszłość i dobrze zapowiadającą się karierę.

Kazimierz. choć pasjonuje się kryminologią z którą wiąże się jego praca zawodowa. jest nieustannie namawiany do wstąpienia w szeregi Służby Bezpieczeństwa. Jego ukochana żona Ewa marzy o karierze wokalnej.

Agata nie potrafi odnaleźć się w roli statecznej mężatki. Młoda polonistka wciąż wdaje się w romanse z innymi mężczyznami.

Eugeniusz wciąż pakuje się w różne tarapaty. Krewki młodzieniec wpada nie tylko w ręce Służby Bezpieczeństwa. ale również w sidła miłości.

Czasy się zmieniają. ale ludzkie tęsknoty i namiętności pozostają takie same. Edyta Świętek z literackim kunsztem miesza w życiu swoich bohaterów. a co ważniejsze także w sercu czytelnika! Pochylcie się nad „Grzechami młodości”. To prawdziwie sentymentalna podróż!

Agata Kołakowska. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


:

:

Cena:


ISBN

9788364789489: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/post-uzdrowienie-duszy-i-ciala–26588u

Cena:


Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz. kochasz. myślisz. postępujesz właśnie tak

Autor: John M. Oldham

Jest to jedna z najwartościowszych i najbardziej pomocnych książek psychologicznych. pozwalająca na sporządzenie własnego psychologicznego autoportretu. uchwycenie unikalnego profilu swoich cech. skłonności i nawyków. Osoba. która zgłębi zawarte w niej wiadomości i samodzielnie lub z pomocą specjalisty podejmie dostosowany do siebie program treningu. osiągnie sukces w miłości i w pracy. a jeśli ma problemy. znajdzie klucz do ich rozwiązania. Tym kluczem jest zrozumienie własnego charakteru i schematów myślenia. a także uczuć i postępowania innych ludzi. co umożliwi twórcze dostosowanie się do nich z uwzględnieniem stylu swojej osobowości.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99


Ekożona

Autor: Michal Viewegh

Zabawna powieść o kobietach i mężczyznach. Tę książkę kupił co setny Czech! Ekożona stawia wiele aktualnych pytań: Czego oczekujemy od swoich partnerów? Jakie jest znaczenie porodu naturalnego? Co tak naprawdę oznacza życie w zgodzie z naturą i z samym sobą? Czy naturalny jest na przykład ogród? Albo małżeństwo? Poruszane przez autora poważne tematy zostały ubrane w brawurową narrację. Szczerość. autoironia i humor sprawiają. że mamy do czynienia z powieścią niezwykle inteligentną i nowoczesną. Ta książka rozbawi i pozwoli dowiedzieć się wiele o płci przeciwnej – zarówno kobietom. jak i mężczyznom.

Wydawnictwo: Stara Szkoła

Cena: 27


Wojownicy (tom 5). Niebezpieczna ścieżka. Wojownicy. Tom V

Autor: Erin Hunter

Klan Cienia wybrał nowego przywódcę. Ogniste Serce przeczuwa jednak. że stary wróg wciąż pragnie zemsty na swoim poprzednim klanie. Tymczasem w lesie pojawiło się nowe zagrożenie. które czyha na życie każdego kota.

Klan Pioruna może ulec zagładzie – jego przywódczyni odwróciła się od swoich przodków. Głowę Ognistego Serca zaprząta jedna myśl – może Błękitna Gwiazda ma rację? Może Klan Gwiazdy opuścił ich na zawsze?

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 30.9paul britton profil mordercy, audiobook za darmo, woblink.pl, milczące dziecko pdf, moss marcel, niedoczynność tarczycy dieta pdf, wielki projekt hawking, łamanie praw człowieka afryka, ewa świerżewska, zbiór zadań z olimpiad chemicznych, jakub czarodziej związki, szewcy witkiewicz, wielkahistoria, wiedźmin jak czytać, książki do pobrania za darmo, paulina swist prokurator, pani bovary pdf, katy evans potentat pdf, going to ćwiczenia podstawówka pdf, drgawki goraczkowe…