Anais – opowiadanie erotyczne

Anais – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Anais to druga część historii dwóch kobiet. matki i córki. W pierwszej czytelnik śledzi losy kurtyzany Joeleen. która podczas przyjęcia zostaje poproszona o zaopiekowanie się szczególnym gościem. Ta noc przesądza o jej przyszłości.

Druga część dotyczy losów córki Joeleen. Anais. Jej życie wygląda już zupełnie inaczej. ale również pełne jest miłości. namiętności. seksu i pożądania. Młoda dziewczyna. nie wiedząc jeszcze. czego tak naprawdę potrzebuje. miota się w poszukiwaniu erotycznych wrażeń i poczucia spełnienia. Dopiero z biegiem lat. odkrywając ciemne strony rodzinnej tajemnicy i coraz lepiej poznając samą siebie. odkrywa znaczenie prawdziwej bliskości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Kocham Pana. Panie Jones – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Rok temu Jennifer straciła na wojnie chłopaka. Teraz stoi na lotnisku w Nowym Jorku po podjęciu ważnej decyzji. Rozwiązała dotychczasową umowę z armią. zerwała wszelki kontakt z rodzicami i opuściła dom w Orange County. aby rozpocząć zupełnie nowy rozdział w życiu – i kto wie. co na nią czeka tuż za rogiem?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


K jak Klara 19 – Chyba się zakochałam

Autor: Line Kyed Knudsen

Klara jedzie do parku wodnego ze swoimi przyjaciółkami. To będą najlepsze wakacje w jej życiu. W basenie spotyka Karla… Karla przez K. Jest superfajny i Klara czuje. że się w nim zakochała. Ale czy Karl odwzajemnia jej uczucie?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Między nami pingwinami

Autor: Noah Strycker

Pingwiny – nieco niezdarne. kołyszące się z boku na bok ptaki na krótkich nóżkach. Rozczulają i wywołują uśmiech swoją nieporadnością. Łączą się w pary na całe życie i wspólnie chronią członków stada przed zimnem. Są ciekawskie i odważne. Podobnie jak ludzie mają łaskotki i potrafią się między sobą komunikować. będąc przy tym niezłymi gadułami. Czym jeszcze zaskoczą nas te urocze nieloty? Dowiecie się z książki „Między nami pingwinami” Noaha Stryckera.

Noah Strycker jest ornitologiem. podróżnikiem i współredaktorem poczytnego magazynu „Birding”. a także autorem niezwykle ciepło przyjętej w Polsce książki Rzecz o ptakach. Ma umiejętność pisania o świecie ludzi i ptaków bez upraszczania któregokolwiek z nich… Znajomości ptaków doró

29.9: https://woblink.com/ebook/na-podlasiu-antonia-agnieszka-panasiuk-197758u

Cena:


Szósty pawilon

Autor: Anton Czechow

“Szósty pawilon” to nowela Antoniego Czechowa. jednego z najsłynniejszych rosyjskich pisarzy i dramaturgów. Uznawany jest powszechnie za mistrza małych form literackich.

W niewielkiej szpitalnej oficynie znajduje się sala nr 6 dla chorych umysłowo. Lekarzem szpitalnym jest Andriej Jefimycz Ragin. Początkowo pilnie pracuje. jednak szybko zaczyna się nudzić i uznaje. że leczenie chorych jest bezsensowne. Utwór ten jest przez niektórych uważana za największe dzieło Czechowa.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49filary świata, kolorowanki fnaf 2, unf*ck yourself napraw się!, tulli, andrzej więckowski, anna fryczkowska, julian rok, prawy umysł jonathan haidt, droga królów mobi, nie wporządku, koniec komunizmu, kodeks pracy 2019 pdf do pobrania, kolorowanka billie eilish, zybała, banda z burej, wioletta grzenda, maciej ptaszyński…