Dzieci królowej elfów 8 – Ostatnia podróż

Dzieci królowej elfów 8 – Ostatnia podróż

Autor: Gotthardt Peter

Historii o elfach istnieje tyle. ile gwiazd na niebie. Oto jedna z nich.

Jest to opowieść o niewielkiej grupie elfów. które nagle znalazły się bardzo daleko od domu. Drogę powrotną zagradzają im wysokie góry i przepastne morza. Napotykają też wrogów. którzy ścigają ich bez litości.

Ale nic nie jest w stanie sprawić. żeby elfy zaniechały swojej podróży. Na przekór niebezpieczeństwu i wszelkim przeszkodom chcą dotrzeć do domu. Dzień za dniem wędrują na wschód w kierunku Krainy Elfów. gdzie zielenią się bujne lasy. a źródła tryskają życiodajną wodą.

‚Ostatnia podróż’ to ósma i ostatnia część serii ‚Dzieci królowej elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Król Maciuś Pierwszy

Autor: Janusz Korczak

Po śmierci ojca Maciuś zostaje królem. Mały chłopiec szybko musi nauczyć się odpowiedzialności i zdobyć umiejętność poruszania się w dorosłym świecie pełnym intryg. Po wygranej wojnie zaprzyjaźnia się z afrykańskim królem Bum-Drumem. który wspiera finansowo królestwo Maciusia. Chłopiec wprowadza w kraju szereg reform. kierując się serdecznością i sprawiedliwością. Daje dzieciom pełnię praw i w ich ręce przekazuje władzę. Jednak jego szlachetne decyzje niosą za sobą przewrotne konsekwencje. Dalsze przygody Maciusia znaleźć można w powieści ‚Król Maciuś na wyspie bezludnej’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99agresja elektroniczna wśród dzieci i młodzieży pdf, katarzyna stachowska, gdzie mieszka adam michnik, zachłanny mózg, aslan kolorowanka, rise of tomb raider poradnik, e booki, ostatnia powieść fiodora dostojewskiego, rodzic mozna latwiej, zielona sowa książki, ibuk opinie, książki agnieszki lingas łoniewskiej, córki wawelu pdf, gardner inteligencje wielorakie, opcja niemiecka, audiobooki dla dorosłych, sztuka życia według stoików, bella aurora…