Artemis Fowl

Artemis Fowl

Autor: Eoin Colfer

Światowy bestseller! Film na podstawie książki!

 

To nie pierwsze przestępstwo Artemisa. młodego geniusza i złoczyńcy. ale zdecydowanie najbardziej podłe. Za uwolnienie porwanej elfki chłopak żąda gigantycznego okupu – legendarnego skarbu.Artemis nie cofnie się przed niczym. Wszystko po to. by uratować ojca i odzyskać rodzinną fortunę.

Rozpoczyna się konflikt między ludźmi i elfami.

Kto wygra ostateczne starcie?

 

W seriipowieści o Artemisie kryją się: najnowsza technologia. potężne zaklęcia. szybka i wciągająca akcja oraz niepokorni bohaterowie.

 

 

 

 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

 

 

Wydawnictwo: Znak

Cena: 24.99


ISBN

9770044488201: Wydawnictwo

Format

12.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-784-09-2020-autor-zbiorowy-192897

Cena:


ISBN

9788381032490: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/196490/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/189743/epub

1:

:

Cena:


A właśnie. że będę szczęśliwa!

Autor: Stéphane Garnier

Co by było. gdyby szczęście okazało się wyłącznie twoim WYBOREM? Gdyby wystarczyło wprowadzić pewne zmiany do wizji świata. aby całkowicie odmienić swoje życie? Ta książka. napisana przez francuskiego bestsellerowego pisarza o wielu zainteresowaniach. prawdziwego człowieka renesansu. udowodni ci. że szczęście to decyzja. a nie zrządzenie losu. i że warto wziąć je w swoje ręce.

Autor strona po stronie. poczynając od delikatnych i zabawnych cytatów. przez te skłaniające do głębszej refleksji. zdradza recepty na bycie szczęśliwym. Zabiera czytelników – śladami poetów i wielkich mędrców – w inspirującą i humorystyczną. a jednocześnie filozoficzną podróż. zobrazowaną konkretnymi przykładami.

Daj się zaprosić do Szkoły Szczęścia. naucz się na nowo odkrywać prost

:

Cena:problemy demograficzne europy, mechanika płynów zadania z rozwiązaniami pdf, refluks leczenie, źródła naszej cywilizacji, roztopy pasierski, jak przestac sie martwic i zaczac zyc, porwanie baltazara gąbki, chyłka ekstradycja, kadry i płace podręcznik pdf, błękit błyskawicy, słownik frazeologiczny, karolina wilczyńska rok na kwiatowej, rise of kingdoms poradnik, książki audiobook, marcin kozioł skrzynia władcy piorunów, iwona nasiłowska, legend of grimrock 3, opium w rosole pdf, dziewczyny w wodzie…