Miss Independent

Miss Independent

Autor: Joanna Balicka

„Dziecinko. to zabawne. że nie zdajesz sobie sprawy z tego. kim jestem”.

Pierwszy tom serii z motywem gorącego romansu biurowego i fenomen Wattpada!

Sophia Cole. dwudziestojednoletnia studentka zarządzania. otrzymuje niepowtarzalną okazję odbycia stażu w International Finance Center – potężnym holdingu finansowym w Nowym Jorku.

Prezesem wielopokoleniowej korporacji jest dwudziestosiedmioletni Bryson Scott. multimilioner. obiekt pożądania i najbardziej wpływowy biznesmen w Stanach Zjednoczonych.

Mężczyzna traktuje kobiety przedmiotowo. Nie bawi się w uczucia i zobowiązania. Nikt jednak nie wie. że dla niego to nie jest tylko styl życia. Bryson wykorzystuje seks jak używkę. która pozwala mu zapomnieć o mrocznej przeszłości.

Kiedy na jego drodze staje pyskata. młoda studentka. je

Wydawnictwo: PWN

Cena: 39.9


Format

EPUB.MOBI: 146334

https://woblink.com/ebook/zapomniany-ogrod-kate-morton-anna-dobrzanska-146334u

:

Cena:historia archeologii, ziarno prawdy ksiazka, kabaret hrabi książka, stanislaw lem solaris, trening jacobsona mp3, pies który kochał zbyt mocno, wódz indian, rzeczy wspólne, zdazyc przed zmrokiem, władca pierścieni książka, nałkowska medaliony pdf, przyrodni brat penelope ward pdf, fogry, czerwone dziewczyny, zakazany uklad haner pdf, zaburzenia przywiązania u dzieci i młodzieży, jak wyjść z dołka emocjonalnego, czerwone krzesło pdf, kozerawski dariusz, felix net i nika audiobook za darmo, zwarcia w systemach elektroenergetycznych pdf, oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego andreas moritz…